JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2005, OLIVER PURI II MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi  16-17.04.2005

 
TIDETID - Tüdrukud
 (2 x 15 m Ø122 cm, 2 x 10 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   10 m   10 m   Kokku
1. INGRID KIRS Järvakandi Ilves 336 -1 335 -1 309 -2 337 -1 1317
2. KRISTIN PUTNIK V-V VK Viljandi SK 313 -2 314 -2 290 -3 310 -3 1227
3. MARI-ANN JÕESAAR Järvakandi Ilves 291 -3 297 -3 320 -1 317 -2 1225
4. ANETT KALDAS Järvakandi Ilves 213 -4 174 -5 202 -4 235 -4 824
5. KATRIN ZEVGARD Järvakandi Ilves 210 -5 247 -4 156 -5 144 -5 757
 
TIDETID - Poisid (2 x 15 m Ø122 cm, 2 x 10 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   10 m   10 m   Kokku
1. JAN-ERIC KELNER V-V VK Viljandi SK 335 -1 328 -1 319 -2 335 -1 1317
2. RAINIS MÄEMEES V-V VK Viljandi SK 307 -2 281 -2 331 -1 292 -2 1211
3. RAIGO LUHT Järvakandi Ilves 277 -3 273 -3 299 -3 283 -3 1132
4. KAURO KRUUSMAA Järvakandi Ilves 124 -4 161 -4 177 -4 231 -4 693
 
NOORED - Tüdrukud (2 x 40 m Ø122 cm, 2 x 30 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 40 m   40 m   30 m   30 m   Kokku
1. ANDRA STRAŽEV Järvakandi Ilves 232 -1 220 -1 197 -1 220 -1 869
2. KAYSA LUHT Järvakandi Ilves 170 -2 91 -3 179 -2 197 -2 637
3. LIIS ANNI Järvakandi Ilves 170 -3 169 -2 149 -3 143 -3 631
 
NOORED - Poisid (2 x 40 m Ø122 cm, 2 x 30 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 40 m   40 m   30 m   30 m   Kokku
1. ROOMET KÖHLER V-V VK Viljandi SK 298 -1 306 -1 291 -1 304 -1 1199
2. SANDER PUTNIK V-V VK Viljandi SK 291 -2 299 -2 266 -2 270 -2 1126
3. MARGUS TUI V-V VK Viljandi SK 259 -3 269 -4 263 -3 264 -3 1055
4. TAAVO ALLIK V-V VK Viljandi SK 233 -4 295 -3 240 -4 236 -4 1004
5. ROBIN CRIS TAMMIK Järvakandi Ilves 162 -6 158 -5 163 -5 154 -5 637
6. KASPAR MINN Järvakandi Ilves 164 -5 113 -6 109 -6 84 -6 470
 
KADETID - Neiud (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi   Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   Kokku
1. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 295 -1 287 -1 272 -2 308 -1 1162
2. LIIS VARIK V-V VK Viljandi SK 238 -2 285 -2 294 -1 307 -2 1124
3. AET ROOSIMÄGI V-V VK Viljandi SK 187 -4 258 -3 258 -3 287 -3 990
4. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 197 -3 256 -4 194 -4 267 -4 914
 
KADETID - Noormehed (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. EERIK ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 288 -1 298 -1 278 -1 319 -1 1183
2. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 254 -2 263 -2 254 -2 288 -2 1059
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 275 -2 289 -1 264 -3 324 -1 1152
2. KRISTEL KUUSIK Järvakandi Ilves 249 -4 289 -2 247 -5 320 -2 1105
3. ZANE BERZINA J Amazones Riga 282 -1 251 -6 256 -4 310 -3 1099
4. ANNELI PREIMANN J Järvakandi Ilves 256 -3 287 -3 238 -6 294 -6 1075
5. JELENA MALAŠA Amazones Riga 238 -6 265 -5 265 -2 296 -5 1064
6. TUULI KURISOO J Järvakandi Ilves 245 -5 265 -4 229 -7 266 -9 1005
7. TUULI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 221 -7 216 -7 193 -9 288 -7 918
8. GUNA VIMBA Amazones Riga 178 -8 207 -8 195 -8 276 -8 856
9. KÜLLI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 158 -9 184 -9 145 -10 266 -9 753
10. SIRET LUIK Järvakandi Ilves - - - - 268 -1 307 -4 575
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 277 -1 302 -2 289 -2 339 -1 1207
2. EDUARDS LAPSINŠ Amazones Riga 264 -2 305 -1 293 -1 327 -2 1189
3. JEVGENIJS LIPINŠ Amazones Daugavpils 259 -3 263 -3 278 -3 312 -3 1112
4. PRIIT VIHER J Järvakandi Ilves 216 -5 262 -4 277 -4 311 -4 1066
5. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 204 -6 246 -5 244 -5 299 -5 993
6. RENE ROSIN J V-V VK Viljandi SK 167 -7 243 -6 218 -7 289 -8 917
7. HARRI KÖHLER V-V VK Viljandi SK 147 -8 212 -7 236 -6 299 -5 894
8. UGIS LIPSTE J Amazones Riga 120 -9 202 -8 173 -9 261 -9 756
9. TAAVI ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK - - - - 201 -8 294 -7 495
10. MADIS PAJULA J Järvakandi Ilves 59 -10 53 -10 105 -10 175 -10 392
11. AIVO AGU Järvakandi Ilves 229 -4 128 -9 - - - - 357
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. PRIIT SOHKIN Järvakandi Ilves 282 -1 296 -2 293 -1 331 -1 1202
2. BJOERN KROEGER Amazones Riga 277 -2 320 -1 283 -2 319 -2 1199

J - Juuniorid



Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster