JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI OPEN XXXV.
Järvakandi  27-29.08.2004
 
 
TÜDRUKUD
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m*   30 m*   30 m   30 m   Kokku
1. ANDRA STRAŽEV Järvakandi Ilves 209 -2 266 -1 234 -1 252 -1 961
2. KAYSA LUHT Järvakandi Ilves 257 -1 256 -2 203 -2 208 -2 924

POISID
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m*   30 m*   30 m   30 m   Kokku
1. TAAVI TAMMIK Järvakandi Ilves 191 -1 115 -1 131 -1 112 -1 549
2. KALMER KALLASVÄLI Järvakandi Ilves 83 -2 107 -2 41 -2 43 -2 274

OLÜMPIAVIBU - Naised (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 260 -4 302 -1 292 -1 323 -3 1177
2. KRISTEL KUUSIK Järvakandi Ilves 267 -2 293 -3 280 -3 335 -1 1175
3. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 258 -6 290 -4 281 -2 330 -2 1159
4. JANA ZINKEVICHA FRAM Riga 262 -3 297 -2 278 -5 308 -6 1145
5. LIGA ZOMMERE Amazones Riga 252 -7 276 -7 279 -4 322 -4 1129
6. ELINA LAPSINA Amazones Riga 269 -1 280 -6 252 -8 312 -5 1113
7. JELENA MALAŠA Amazones Riga 259 -5 290 -5 258 -7 296 -8 1103
8. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 244 -8 273 -8 259 -6 306 -7 1082
9. JELENA KONONOVA Amazones Riga 235 -9 241 -9 228 -9 284 -9 988

OLÜMPIAVIBU - Naised (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. TUULI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 260 -2 270 -1 269 -1 304 -2 1103
2. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 255 -4 260 -4 268 -3 318 -1 1101
3. ZANE BERZINA Amazones Riga 259 -3 267 -3 269 -2 299 -4 1094
4. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 272 -1 269 -2 249 -4 303 -3 1093

OLÜMPIAVIBU - Naised (C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. LIGA BLUMENTALE Amazones Riga 263 -1 269 -1 244 -1 304 -1 1080
2. AVE-LY HINTS Pärnu Meelis 214 -4 258 -2 222 -5 300 -2 994
3. KÜLLI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 221 -2 254 -3 197 -7 285 -4 957
4. TUULI KURISOO Järvakandi Ilves 217 -3 208 -6 236 -2 279 -5 940
5. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 192 -5 246 -4 189 -8 279 -6 906
6. REENA PÄRNAT Pärnu Meelis 168 -6 213 -5 211 -6 269 -8 861
7. GUNA VIMBA Amazones Riga 155 -7 181 -7 227 -4 274 -7 837
8. EVA LANK Pärnu Meelis - - - - 228 -3 297 -3 525

OLÜMPIAVIBU - Mehed (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 274 -2 312 -1 311 -2 341 -1 1238
2. EDUARDS LAPSINŠ Amazones Riga 296 -1 290 -3 311 -1 327 -6 1224
3. VALDAS JUOZAITIS Šauljai Klubas 252 -6 300 -2 304 -4 341 -2 1197
4. VYGANTAS JUOZAPAITIS Vilnius Klubas 261 -5 279 -6 300 -5 338 -4 1178
5. ZIGMARS MUCENIEKS Amazones Riga 272 -3 275 -7 288 -6 338 -3 1173
6. IVO LIPSTE Amazones Riga 271 -4 289 -4 285 -7 325 -7 1170
7. PJOTRS KRASILNIKOVS FRAM Riga 234 -7 282 -5 283 -8 337 -5 1136
8. ALEKSEJS VASILJEVS FRAM Riga 201 -9 257 -8 306 -3 317 -8 1081
9. TAAVI ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 207 -8 256 -9 237 -9 291 -9 991

OLÜMPIAVIBU - Mehed (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. ARNIS PODINŠ Amazones Riga 261 -1 288 -3 281 -3 329 -1 1159
2. KALEV REINASTE JAK 254 -2 299 -1 283 -2 316 -5 1152
3. TOOMAS KIVILO Järvakandi Ilves 237 -4 289 -2 277 -4 321 -4 1124
4. TARMO SELTER Järvakandi Ilves 233 -5 265 -5 290 -1 321 -3 1109
5. JANIS BELOVS FRAM Riga 251 -3 261 -6 262 -5 324 -2 1098
6. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 200 -6 276 -4 241 -6 291 -6 1008

OLÜMPIAVIBU - Mehed (C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. EERIK ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 203 -2 270 -1 262 -1 333 -1 1068
2. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 204 -1 251 -4 246 -3 314 -2 1015
3. IVARS KLEINMANIS Amazones Riga 157 -6 256 -3 254 -2 306 -3 973
4. SIIM LUHTOJA Järvakandi Ilves 187 -3 247 -5 234 -4 296 -5 964
5. ZAKS BEERNAERTS Amazones Riga 162 -4 257 -2 230 -5 304 -4 953
6. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 159 -5 204 -6 229 -6 290 -6 882
7. HELARI VIIART Järvakandi Ilves 112 -7 161 -7 206 -7 286 -7 765
8. UGIS LIPSTE Amazones Riga 106 -8 159 -8 200 -8 234 -8 699

PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   Kokku
1. EDMUNDAS BUTKUS Šauljai Klubas 281 -1 313 -2 309 -2 332 -3 1235
2. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO SK Atlantis 270 -3 319 -1 301 -3 341 -1 1231
3. PRIIT SOHKIN Järvakandi Ilves 277 -2 297 -3 317 -1 340 -2 1231

PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Kokku
1. JULIJA OLEKSEJENKO SK Atlantis 331 -1 339 -1 324 -2 344 -2 1338
2. JELENA OLEKSEJENKO SK Atlantis 312 -2 326 -2 327 -1 351 -1 1316
3. LIENE ZAUSKA Amazones Riga 276 -3 296 -3 291 -3 321 -3 1184

 
VÕISTKONDLIK - Olümpiavibu Mehed
 
  Klubi     1/4   1/2  

III

I

1. Amazones Riga I I. Lipste 1693 1 230 216 228
E. Lapsinš
Z. Mucenieks
2. FRAM Riga P. Krasilnikovs 1486 3 222 217 202
A. Vasiljevs
J. Belovs
3. Järvakandi Ilves I R. Kivilo 1610 2 177 206 197
T. Kivilo
T. Selter
H. Viiart
4. Järvakandi Ilves II P. Viher 1365 5 206 186 184
A. Ansip
S. Aaver
S. Luhtoja
5. Amazones Riga II A. Podinš 1381 4 193
Z. Beernaerts
I. Kleinmanis
U. Lipste

 
VÕISTKONDLIK - Olümpiavibu Naised
 
  Klubi     1/4   1/2   III I
1. Järvakandi Ilves I   E. Kivilo 1639 1 199 205 207
    K. Kuusik
    S. Luik
2. Järvakandi Ilves II T. Muromägi 1586 3 191 194 186
P. Luik
A. Preimann
3. Amazones Riga I E. Lapsina 1607 2 193 193 191
Z. Berzina
  L. Blumentale
4. Amazones Riga II L. Zommere 1553 4 185 195 181
J. Malaša
J. Kononova
G. Vimba
5. Pärnu Meelis K. Froš 1401 5 181
R. Pärnat
A-L. Hints
6. Järvakandi Ilves III K. Muromägi 1338 6 156
T. Kurisoo
B. Kasak

 
VÕISTKONDLIK - Plokkvibu
 
  Klubi     I
1. SK Atlantis A. Oleksejenko 1897 1 235
Julija Oleksejenko
Jelena Oleksejenko
2. "New Baltic Wave" P. Sohkin 1740 2 213
L. Zauska
E. Butkus

 

 

* - Ø122 cm

 


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster