JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

2004 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  31.07-01.08.2004
 
NAISED
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Kristel Kuusik 07.02.1969 Järvakandi Ilves 278 283 292 326 1179
2. Eve Kivilo 08.09.1961 Järvakandi Ilves 278 266 307 325 1176
3. Katrin Froš 05.01.1956 Pärnu Meelis 274 271 286 309 1140
4. Anneli Preimann 20.12.1988 Järvakandi Ilves 270 276 269 305 1120
5. Piret Luik 05.03.1989 Järvakandi Ilves 259 246 260 313 1078
6. Siret Luik 28.09.1986 Järvakandi Ilves 228 264 262 303 1057
7. Ave-Ly Hints 11.05.1989 Pärnu Meelis 256 237 235 285 1013
8. Bessi Kasak 05.06.1989 Järvakandi Ilves 231 255 223 280 989
9. Reet Trei 09.10.1954 Tallinna Sagitta 198 222 238 313 971
10. Liis Varik 20.01.1991 V.-Võidu VK-SK 219 180 249 271 919
11. Külli Muromägi 19.04.1964 Järvakandi Ilves 213 214 221 267 915
12. Tuuli Kurisoo 12.05.1989 Järvakandi Ilves 228 178 213 266 885
13. Tuuli Muromägi 25.12.1986 Järvakandi Ilves 205 203 199 261 868
14. Kadri Kukk 25.11.1983 Pärnu Meelis 173 206 228 223 830
15. Helena Ilmjärv 24.11.1987 V.-Võidu VK-SK 207 220 149 242 818
16. L.-Linda Pirsko 30.11.1990 Pärnu Meelis 186 157 191 253 787
17. Aet Roosimägi 12.11.1990 V.-Võidu VK-SK 126 132 205 295 758
18. Mari Laidemäe 15.04.1990 Järvakandi Ilves 98 196 0 0 294
 
MEHED
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Raul Kivilo 04.10.1970 Järvakandi Ilves 275 309 303 336 1223
2. Raul Kivirand 05.12.1973 Järvakandi Ilves 264 252 294 321 1131
3. Eimar Kukk 27.11.1985 Pärnu Meelis 248 280 275 324 1127
4. Artur Jakimenko 04.09.1967 Järvakandi Ilves 237 277 290 322 1126
5. Toomas Kivilo 09.11.1941 Järvakandi Ilves 244 276 281 305 1106
6. Aivo Agu 08.12.1976 Järvakandi Ilves 224 259 288 329 1100
7. Tarmo Selter 20.06.1985 Järvakandi Ilves 230 275 276 315 1096
8. Taavi Ennemuist 07.06.1986 V.-Võidu VK-SK 237 241 283 299 1060
9. Kalev Reinaste 24.10.1971 JAK 233 236 258 316 1043
10. Ulvar Kuningas 17.04.1973 JAK 220 246 274 295 1035
11. Viktor Koppel 03.06.1986 Pärnu Meelis 217 232 259 326 1034
12. Andres Ansip 14.04.1975 Järvakandi Ilves 220 233 255 304 1012
13. Priit Viher 15.05.1988 Järvakandi Ilves 198 241 255 308 1002
14. Erki Einroos 09.06.1985 V.-Võidu VK-SK 197 231 252 321 1001
15. Eerik Ennemuist 08.12.1989 V.-Võidu VK-SK 179 202 281 315 977
16. Tarmo Häng 16.05.2005 Kärla SK 207 222 250 292 971
17. Harry Köhler 19.07.1964 V.-Võidu VK-SK 178 235 236 284 933
18. Janno Kink 31.12.1989 Pärnu Meelis 164 219 231 302 916
19. Leo Kuusk 13.01.1968 Pärnu Meelis 180 217 213 269 879
20. Siim Aaver 30.05.1989 Järvakandi Ilves 149 195 245 287 876
21. Lauri Habakuk 02.09.1990 Pärnu Meelis 112 195 237 317 861
22. Ants Raag 22.03.1953 Sõmerpalu SK 219 0 258 321 798
23. Mart Treial 10.11.1991 Pärnu Meelis 136 182 211 255 784
24. Artur Roosvalt 02.01.1986 Järvakandi Ilves 154 157 217 239 767
25. Olev Haidak Pärnu Meelis 216 0 256 293 765
26. Siim Luhtoja 21.01.1985 Järvakandi Ilves 125 174 221 238 758
27. Mart Salumäe 06.03.1986 V.-Võidu VK-SK 105 155 212 248 720
28. Helari Viiart 17.01.1980 Järvakandi Ilves 89 174 188 264 715
29. Romet Köhler 27.12.1991 V.-Võidu VK-SK 120 88 211 254 673
30. Danel Mugur 11.10.1989 V.-Võidu VK-SK 80 135 147 206 568
31. Rene Rosin 04.09.1988 V.-Võidu VK-SK 74 110 184 136 504
32. Enn Lank 17.03.1959 Pärnu Meelis 198 279 0 0 477
33. Taavi Juursalu 04.09.1983 Pärnu Meelis 0 113 131 200 444
34. Al.-der Zagnoiko 06.10.1971 Järvakandi Ilves 202 214 0 0 416
35. Rain Loo 28.06.1972 JAK 117 105 113 58 393
 
MEESVETERANID
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Toomas Kivilo 09.11.1941 Järvakandi Ilves 276 281 305 862
2. Ants Raag 22.03.1953 Sõmerpalu SK 219 258 321 798
3. Olev Haidak Pärnu Meelis 216 256 293 765
 
PLOKKVIBU - MEHED
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Priit Sohkin 14.02.1970 Järvakandi Ilves 288 265 316 337 1206
2. Guido Kitsingi 26.04.1964 JAK 275 299 285 333 1192
 
NAISED - Olümpiaring
 

Jrk. Nimi Klubi 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 143 96 92 99
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 135 97 82 93
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 109 92 82 80
4. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 108 68 77 76
5. Katrin Froš Pärnu Meelis 117 86
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 113 73
7. Ave-Ly Hints Pärnu Meelis 123 69
8. Kristel Kuusik Järvakandi Ilves 139 0
9. Helena Ilmjärv V.-Võidu VK-VSK 111
10. Reet Trei Tallinna Sagitta 105
10. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves 105
12. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves 99
13. Liis Varik V.-Võidu VK-VSK 83
14. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 80
15. Luisa-Linda Pirsko Pärnu Meelis 60
 
MEHED - Olümpiaring
 

Jrk. Nimi Klubi 1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Eimar Kukk Pärnu Meelis 151 146 97 101 103 (10)
2. Raul Kivilo Järvakandi Ilves 150 156 111 103 103 (4)
3. Raul Kivirand Järvakandi Ilves 89 150 98 93 102
4. Artur Jakimenko Järvakandi Ilves 136 133 91 83 94
5. Taavi Ennemuist V.-Võidu VK-VSK 142 145 102
6. Aivo Agu Järvakandi Ilves 147 145 94
7. Andres Ansip Järvakandi Ilves 126 129 77
8. Ulvar Kuningas JAK 128 134 75
9. Eerik Ennemuist V.-Võidu VK-VSK 121 139
10. Harry Köhler V.-Võidu VK-VSK 106 134
11. Viktor Koppel Pärnu Meelis 129 128
12. Kalev Reinaste JAK 144 125
13. Priit Viher Järvakandi Ilves 137 122
14. Erki Einroos V.-Võidu VK-VSK 109 121
15. Tarmo Selter Järvakandi Ilves 115 118
16. Toomas Kivilo Järvakandi Ilves 121 115
17. Ants Raag Sõmrpalu SK 120
18. Romet Köhler V.-Võidu VK-VSK 114
19. Siim Aaver Järvakandi Ilves 113
20. Lauri Habakuk Pärnu Meelis 111
21. Helari Viiart Järvakandi Ilves 105
22. Siim Luhtoja Järvakandi Ilves 104
23. Danel Mugur V.-Võidu VK-VSK 100
24. Leo Kuusk Pärnu Meelis 99
25. Tarmo Häng Kärla SK 98
26. Janno Kink Pärnu Meelis 94
27. Mart Treial Pärnu Meelis 87
28. Mart Salumäe V.-Võidu VK-VSK 83
28. Artur Roosvalt Järvakandi Ilves 83
30. Taavi Juursalu Pärnu Meelis 64
31. Rene Rosin V.-Võidu VK-VSK 51
 
PLOKKVIBU MEHED - Olümpiaring
 

Jrk. Nimi Klubi Finaal
1. Priit Sohkin Järvakandi Ilves 101
2. Guido Kitsingi JAK 99
 
NAISKONNAD
 

Jrk.

Võistkond

    1/4   1/2  

Finaal

1. Järvakandi ILVES I   Eve Kivilo 544   122   194   193
  Kristel Kuusik 561            
  Külli Muromägi 427            
      Mari Laidemäe 294            
      1532            
                     
2. Pärnu Meelis   Katrin Froš 545   171   166   152
      Ave-Ly Hints 493            
      Kadri Kukk 379            
      L.-Linda Pirsko 343            
        1417            
                     
3. Ilves Juuniorid Siret Luik 492   198   143   188
    Anneli Preimann 546            
    Tuuli Muromägi 408            
        1446            
                     
4. Ilves Kadetid   Bessi Kasak 486   170   139   146
      Piret Luik 505            
      Tuuli Kurisoo 406            
        1397            
                     
5. V.-Võidu VK-VSK   Liis Varik 399   94        
      Helena Ilmjärv 427            
      Aet Roosimägi 258            
        1084            
 
MEESKONNAD
 

Jrk.

Võistkond

    1/4   1/2  

Finaal

1. Järvakandi ILVES I Raul Kivirand 516   235   211   218
Raul Kivilo 584            
Artur Jakimenko 514            
      1614            
                     
2. Pärnu Meelis I   Eimar Kukk 528   195   208   202
      Viktor Koppel 449            
      Enn Lank 477            
        1454            
                     
3. Järvakandi ILVES IV Priit Viher 439   191   191   196
    Tarmo Selter 505            
    Toomas Kivilo 520            
        1464            
                     
4. Järvakandi ILVES II   Aivo Agu 483   190   200   195
      Aleksander Zagnoiko 416            
      Andres Ansip 453            
        1352            
                     
5. V.-Võidu VK-VSK   Taavi Ennemuist 478   186        
      Eerik Ennemuist 381            
      Erki Einroos 428            
      Harry Köhler 413            
        1319            
                     
6. JAK   Ulvar Kuningas 466   177        
      Rain Loo 222            
      Kalev Reinaste 469            
        1157            
                     
7. Järvakandi ILVES III   Artur Roosvalt 311   175        
      Siim Aaver 344            
      Siim Luhtoja 299            
      Helari Viiart 263            
        954            
                     
8. Pärnu Meelis II   Janno Kink 383   152        
      Mart Treial 318            
      Lauri Habakuk 307            
        1008            


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster