JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2004, OLIVER PURI I MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi  08.05.2004

 
TIDETID - Poisid  (2 x 30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. ANDREAS ILMJÄRV V-V Viljandi SK 296 -1 293 -1 589
2. SANDER PUTNIK V-V Viljandi SK 263 -2 238 -2 501
3. KRISTO KOOKLA V-V Viljandi SK 205 -3 199 -3 404
4. ANTS-MARTTI HELINURM V-V Viljandi SK 132 -4 101 -5 233
5. GATIS BERZINS Riga Amazones 106 -5 108 -4 214
 
TIDETID - Tüdrukud (2 x 30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. REENA PÄRNAT Pärnu Meelis 326 -1 324 -1 650
2. INGRID KIRS Järvakandi Ilves 293 -2 257 -2 550
3. ANDRA STRAŽEV Järvakandi Ilves 208 -4 220 -3 428
4. LIIS ANNI Järvakandi Ilves 229 -3 189 -4 418
5. KAISA LUHT Järvakandi Ilves 148 -5 141 -5 289
 
NOORED - Poisid (2 x 40 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 40 m   40 m   Kokku
1. SANDER VAINO Järvakandi Ilves 276 -1 300 -1 576
2. ROMET KÖHLER V-V Viljandi SK 268 -2 258 -2 526
3. LAURI HABAKUK Pärnu Meelis 253 -3 257 -3 510
4. KRISTJAN KAASIK V-V Viljandi SK 213 -4 252 -4 465
5. RASMUS KOSSESON V-V Viljandi SK 202 -5 188 -7 390
6. ANTS TAMMIK Järvakandi Ilves 160 -6 189 -6 349
7. JAAN SEPP Järvakandi Ilves 118 -8 192 -5 310
8. TANEL ALL V-V Viljandi SK 139 -7 150 -8 289
 
NOORED - Tüdrukud (2 x 40 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 40 m   40 m   Kokku
1. MARI LAIDEMÄE Järvakandi Ilves 288 -1 281 -1 569
2. ALIIS LEISTE Järvakandi Ilves 246 -2 266 -2 512
3. AET ROOSIMÄGI V-V Viljandi SK 222 -4 249 -3 471
4. KRISTI KOOKLA V-V Viljandi SK 235 -3 193 -4 428
5. LIISA SAARE V-V Viljandi SK 188 -5 134 -5 322
 
SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. ELINA LAPSINA Riga Amazones 273 -3 287 -1 560
2. JELENA MALAŠA Riga Amazones 282 -2 264 -3 546
3. EVE KIVILO V Järvakandi Ilves 286 -1 255 -5 541
4. KEILI TUTT J Järvakandi Ilves 258 -4 278 -2 536
5. KATRIN FROŠ V Pärnu Meelis 251 -5 261 -4 512
6. LIGA BLUMENTALE K Riga Amazones 240 -6 254 -6 494
7. LIGA ZOMMERE Riga Amazones 238 -7 252 -7 490
8. BESSI KASAK K Järvakandi Ilves 227 -8 234 -8 461
9. ANNELI PREIMANN K Järvakandi Ilves 221 -10 226 -10 447
10. SIRET LUIK J Järvakandi Ilves 225 -9 213 -11 438
11. RIMMA MATVEJEVA Riga Amazones 196 -13 232 -9 428
12. HELENA ILMJÄRV J V-V Viljandi SK 204 -12 206 -13 410
13. VALERIJA UGOLNIKOVA K Riga Amazones 210 -11 186 -16 396
14. KÜLLI MUROMÄGI V Järvakandi Ilves 189 -14 203 -14 392
15. TUULI MUROMÄGI J Järvakandi Ilves 178 -15 207 -12 385
16. PIRET LUIK K Järvakandi Ilves 171 -17 202 -15 373
17. ZANE BERZINA J Riga Amazones 177 -16 170 -17 347
18. IRIS REINULA K V-V Viljandi SK 112 -18 150 -18 262
 
SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 310 -1 309 -1 619
2. RAUL KIVIRAND Järvakandi Ilves 299 -4 308 -2 607
3. IGOR MÄGI Järvakandi Ilves 306 -2 297 -3 603
4. EDUARDS LAPSINŠ V Riga Amazones 303 -3 294 -4 597
5. IVO LIPSTE Riga Amazones 291 -6 291 -5 582
6. TARMO SELTER Järvakandi Ilves 294 -5 287 -6 581
7. ARTUR JAKIMENKO Järvakandi Ilves 275 -9 279 -8 554
8. ULVAR KUNINGAS JAK 284 -7 268 -12 552
9. KONSTANTINS IGNATOVS Riga Amazones 281 -8 268 -11 549
10. TAAVI ENNEMUIST J V-V Viljandi SK 273 -10 274 -9 547
11. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 254 -14 280 -7 534
12. ZIGMARS MUCENIEKS Riga Amazones 264 -13 270 -10 534
13. TOOMAS KIVILO V Järvakandi Ilves 267 -11 246 -17 513
14. ARNIS PODINŠ V Riga Amazones 251 -15 258 -16 509
15. KALEV REINASTE JAK 243 -17 264 -14 507
16. EERIK ENNEMUIST K V-V Viljandi SK 267 -12 239 -19 506
17. HARRI KÖHLER V-V Viljandi SK 247 -16 259 -15 506
18. LEO KUUSK Pärnu Meelis 219 -22 265 -13 484
19. TOOMAS SAVI J V-V Viljandi SK 230 -19 245 -18 475
20. PRIIT VIHER K Järvakandi Ilves 222 -21 218 -20 440
21. IVARS KLEIMANIS Riga Amazones 237 -18 197 -23 434
22. SIIM AAVER K Järvakandi Ilves 227 -20 205 -22 432
23. SIIM LUHTOJA Järvakandi Ilves 201 -24 196 -24 397
24. UGIS LIPSTE K Riga Amazones 216 -23 178 -25 394
25. DANEL MUGUR K V-V Viljandi SK 195 -25 173 -26 368
26. ARTUR ROOSVALT J Järvakandi Ilves 140 -27 215 -21 355
27. KAAREL SOOTS K V-V Viljandi SK 142 -26 132 -27 274
 
PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. JULIJA OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 318 -1 318 -1 636
2. JELENA OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 316 -2 309 -2 625
 
PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. ALEKSANDER KISKONEN V-V Viljandi SK 317 -3 323 -1 640
2. KASPAR ELARTS SK Atlantis Riga 323 -1 316 -4 639
3. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 314 -4 320 -3 634
4. ALEKSANDRS SAVELJEVS SK Atlantis Riga 314 -5 320 -2 634
5. PRIIT SOHKIN Järvakandi Ilves 321 -2 309 -5 630
6. NORMUNDS KAUPUZS Riga Amazones 250 -6 255 -6 505
 
OLÜMPIARING - SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 2x70m   1/16 1/8 1/4 1/2 III I
1. Jelena Malaša Riga Amazones 546 -2 130 141 87 81 88
2. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 461 -8 33 130 88 102 80
3. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 541 -3 141 135 96 79 102
4. Keili Tutt Järvakandi Ilves 536 -4 135 134 84 92 92
5. Elina Lapsina Riga Amazones 560 -1 123 115 85
6. Siret Luik Järvakandi Ilves 438 -10 60 127 84
7. Katrin Froš Pärnu Meelis 512 -5 133 111 75
8. Liga Blumentale Riga Amazones 494 -6 116 101 69
9. Liga Zommere Riga Amazones 490 -7 130 115
10. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 447 -9 28 93
11. Piret Luik Järvakandi Ilves 373 -16 96 92
12. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 392 -14 104 91
13. Helena Ilmjärv V-V Viljandi SK 410 -12 109 81
14. Rimma Matvejeva Riga Amazones 428 -11 99 71
15. Valerija Ugolnikova Riga Amazones 396 -13 90 70
16. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves 385 -15 91 62
17. Iris Reinula V-V Viljandi SK 262 -18 87
18. Zane Berzina Riga Amazones 347 -17 69
 
OLÜMPIARING - SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 2x70m   1/16 1/8 1/4 1/2 III I
1. Raul Kivirand Järvakandi Ilves 607 -2 149 150 98 87 102
2. Raul Kivilo Järvakandi Ilves 619 -1 148 148 98 99 100
3. Ivo Lipste Riga Amazones 582 -5 130 139 101 94 104
4. Igor Mägi Järvakandi Ilves 603 -3 146 144 108 86 91
5. Tarmo Selter Järvakandi Ilves 581 -6 111 137 94
6. Konstantins Ignatovs Riga Amazones 549 -9 129 136 93
7. Taavi Ennemuist V-V Viljandi SK 547 -10 146 152 90
8. Toomas Kivilo Järvakandi Ilves 513 -13 135 137 80
9. Kalev Reinaste JAK 507 -15 126 143
10. Eduards Lapsinš Riga Amazones 597 -4 137 136
11. Arnis Podinš Riga Amazones 509 -14 135 136
12. Artur Jakimenko Järvakandi Ilves 554 -7 132 125
13. Ulvar Kuningas JAK 552 -8 125 122
14. Andres Ansip Järvakandi Ilves 534 -11 133 120
15. Ivars Kleimanis Riga Amazones 434 -21 140 112
16. Eerik Ennemuist V-V Viljandi SK 506 -16 111 111
17. Zigmars Mucenieks Riga Amazones 534 -12 134
18. Ugis Lipste Riga Amazones 394 -24 122
19. Siim Aaver Järvakandi Ilves 432 -22 111
20. Harri Köhler V-V Viljandi SK 506 -17 110
21. Toomas Savi V-V Viljandi SK 475 -19 107
22. Leo Kuusk Pärnu Meelis 484 -18 103
23. Artur Roosvalt Järvakandi Ilves 355 -26 100
24. Priit Viher Järvakandi Ilves 440 -20 99
25. Danel Mugur V-V Viljandi SK 368 -25 81
26. Siim Luhtoja Järvakandi Ilves 397 -23 80
27. Kaarel Soots V-V Viljandi SK 274 -27 75
 
OLÜMPIARING - PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 2x70m   1/4 1/2 III I
1. Kaspar Elarts SK Atlantis Riga 639 -2 107 104 108 (8)
2. Aleksandrs Saveljevs SK Atlantis Riga 634 -4 110 105 108 (4)
3. Aleksandrs Oleksejenko SK Atlantis Riga 634 -3 107 100 104
4. Aleksander Kiskonen V-V Viljandi SK 640 -1 103 99 101
5. Priit Sohkin Järvakandi Ilves 630 -5 103
6. Normunds Kaupuzs Riga Amazones 505 -6 84
 
OLÜMPIARING - PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 2x70m   I
1. Julija Oleksejenko SK Atlantis Riga 635 -1 103
2. Jelena Oleksejenko SK Atlantis Riga 625 -2 96

K - kadetid
J - juuniorid
V - veteranid


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster