JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

JÄRVAKANDI KEVADÕHTU FITA 2004 + BALTIMAADE KEVADISED MEISTRIVÕISTLUSED
Järvakandi  17-18.04.2004

( täiendatud 29.04.2004 )
 
TIDETID - TÜDRUKUD (4 x 30 m Ø122 cm)
 

Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   30 m   30 m   4x30m
1. REENA PÄRNAT Pärnu "Meelis" 314 -1 322 -1 317 -1 315 -1 1268
2. INGRID KIRS Järvakandi "Ilves" 266 -2 270 -2 289 -2 261 -2 1086
3. LIIS ANNI Järvakandi "Ilves" 145 -3 168 -4 182 -4 190 -4 685
4. KAISA LUHT Järvakandi "Ilves" 97 -5 191 -3 176 -5 193 -3 657
5. ANDRA STRAŽEV Järvakandi "Ilves" 144 -4 108 -5 186 -3 185 -5 623
 
TIDETID - POISID (4 x 30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   30 m   30 m   4x30m
1. ANDRES ILMJÄRV V-V VK Viljandi SK 272 -2 295 -1 286 -1 295 -1 1148
2. STEN LUHTOJA Järvakandi "Ilves" 298 -1 262 -2 272 -2 295 -2 1127
3. GATIS BERZINŠ "Amazones" Riga 113 -3 96 -3 71 -3 85 -3 365
 
ALGAJAD (4 x 30 m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   30 m   30 m   4x30m
1. KÜLLI MUROMÄGI Järvakandi "Ilves" 268 -1 271 -1 256 -2 263 -2 1058
2. KLEN MALKI Järvakandi "Ilves" 226 -3 205 -2 244 -4 265 -1 940
3. ALIIS LEISTE Järvakandi "Ilves" 228 -2 167 -6 273 -1 230 -3 898
4. MADIS PAJULA Järvakandi "Ilves" 169 -4 178 -4 248 -3 225 -4 820
5. JAAN SEPP Järvakandi "Ilves" 158 -5 193 -3 176 -6 152 -8 679
6. KAREL TÕNSON Järvakandi "Ilves" 116 -9 178 -5 170 -8 174 -5 638
7. KAAREL SOOTS V-V VK Viljandi SK 141 -7 158 -7 174 -7 148 -9 621
8. TEIKSMA ZOMMERE "Amazones" Riga 141 -6 119 -8 185 -5 165 -7 610
9. MARIS EGLITE "Amazones" Riga 126 -8 115 -9 141 -9 167 -6 549
 
NOORED - TÜDRUKUD (4 x 30 m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   30 m   30 m   4x30m
1. LIIS VARIK V-V VK Viljandi SK 307 -1 316 -1 297 -1 298 -1 1218
2. MARI LAIDEMÄE Järvakandi "Ilves" 277 -2 287 -2 287 -2 266 -3 1117
3. AET ROOSIMÄGI V-V VK Viljandi SK 215 -3 190 -3 253 -3 266 -2 924
4. KRISTI KOOKLA V-V VK Viljandi SK 162 -4 148 -4 133 -4 183 -4 626
 
NOORED - POISID (4 x 30 m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   30 m   30 m   4x30m
1. LAURI HABAKUK Pärnu "Meelis" 275 -3 295 -1 289 -1 262 -3 1121
2. SANDER VAINO Järvakandi "Ilves" 285 -1 261 -4 285 -2 285 -2 1116
3. ROMET KÖHLER V-V VK Viljandi SK 268 -4 274 -2 264 -4 261 -4 1067
4. MART TREIAL Pärnu "Meelis" 278 -2 150 -8 280 -3 304 -1 1012
5. ATS KURVET Pärnu "Meelis" 252 -5 267 -3 210 -6 254 -5 983
6. ANTS TAMMIK Järvakandi "Ilves" 249 -6 230 -5 235 -5 225 -6 939
7. KRISTJAN KAASIK V-V VK Viljandi SK 218 -7 189 -6 209 -7 225 -7 841
8. TAAVO ALLIK V-V VK Viljandi SK 204 -8 177 -7 193 -8 201 -8 775
 
KADETID - TÜTARLAPSED (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA
1. BESSI KASAK Järvakandi "Ilves" 260 -2 254 -4 281 -1 304 -2 1099
2. ANNELI PREIMANN Järvakandi "Ilves" 256 -3 262 -3 266 -3 294 -3 1078
3. LIGA BLUMENTALE "Amazones" Riga 265 -1 248 -6 274 -2 279 -4 1066
4. VALIRIJA UGOLNIKOVA "Amazones" Riga 217 -5 276 -1 261 -5 305 -1 1059
5. TUULI KURISOO Järvakandi "Ilves" 246 -4 263 -2 266 -3 276 -5 1051
6. PIRET LUIK Järvakandi "Ilves" 204 -6 254 -5 239 -6 269 -6 966
7. ILONA GRIGORJEVA FRAM Riga 59 -7 95 -7 99 -7 162 -7 415
 
KADETID - NOORMEHED (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA
1. GERMANS GRUŠETSKIS "Amazones" Riga 247 -2 252 -2 252 -1 309 -2 1060
2. SIIM AAVER Järvakandi "Ilves" 254 -1 253 -1 251 -2 296 -4 1054
3. PRIIT VIHER Järvakandi "Ilves" 238 -3 244 -3 247 -3 292 -5 1021
4. EERIK ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 213 -4 192 -5 241 -4 304 -3 950
5. JANNO KINK Pärnu "Meelis" 174 -5 232 -4 230 -5 312 -1 948
6. MAIT MARDU Järvakandi "Ilves" 142 -8 178 -6 139 -8 289 -6 748
7. UGIS LIPSTE "Amazones" Riga 165 -7 149 -8 164 -6 230 -8 708
8. RENE ROSIN V-V VK Viljandi SK 172 -6 102 -10 153 -7 243 -7 670
9. EDUARDS LOGINOVS FRAM Riga 116 -9 108 -9 126 -9 197 -10 547
10. VAHUR IKONEN V-V VK Viljandi SK 80 -10 151 -7 76 -10 201 -9 508
 
PLOKKVIBU - NAISED
  

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. JULIJA OLEKSEJENKO SK "Atlantis" Riga 314 -2 329 -1 311 -2 351 -1 1305
2. JELENA OLEKSEJENKO SK "Atlantis" Riga 316 -1 310 -2 316 -1 338 -2 1280
3. LIENA ZAUSKA "Amazones" Riga 298 -3 299 -3 298 -3 335 -3 1230
 
PLOKKVIBU - MEHED
  

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   30 m   30 m   FITA-1
1. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO SK "Atlantis" Riga 298 -2 317 -4 323 -2 349 -2 1287
2. ALEKSANDRS SAVELJEVS SK "Atlantis" Riga 285 -4 323 -1 330 -1 342 -3 1280
3. KASPAR ELARTS SK "Atlantis" Riga 267 -5 320 -3 315 -3 350 -1 1252
4. ENNO MÕTS Järvakandi "Ilves" 305 -1 321 -2 263 -6 342 -4 1231
5. PRIIT SOHKIN Järvakandi "Ilves" 286 -3 297 -5 313 -4 330 -5 1226
6. NORMUNDS KAUPUŽS "Amazones" Riga 150 -6 236 -6 277 -5 289 -7 952
7. EDVINS KIRSONS FRAM Riga 83 -7 207 -7 257 -7 323 -6 870
8. TOMS TURLAJS FRAM Riga 78 -8 94 -8 249 -8 278 -8 699
 
OLÜMPIAVIBU - NAISED (A klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. EVE KIVILO Järvakandi "Ilves" 284 -1 293 -2 300 -1 336 -1 1213
2. LIGA ZOMMERE "Amazones" Riga 275 -2 292 -3 270 -3 320 -4 1157
3. KATRIN FROŠ Pärnu "Meelis" 252 -4 300 -1 274 -2 326 -2 1152
4. RIMMA MATVEJEVA "Amazones" Riga 264 -3 262 -4 266 -4 320 -3 1112
 
OLÜMPIAVIBU - NAISED (B klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. KEILI TUTT Järvakandi "Ilves" 284 -1 280 -4 275 -1 319 -1 1158
2. JELENA MALAŠA "Amazones" Riga 259 -3 289 -2 262 -4 318 -3 1128
3. ELINA LAPSINA "Amazones" Riga 272 -2 290 -1 240 -5 318 -2 1120
4. SIRET LUIK Järvakandi "Ilves" 250 -4 270 -5 268 -3 304 -4 1092
5. JANA ZINKEVICH FRAM Riga 218 -5 286 -3 273 -2 288 -5 1065
6. TUULI MUROMÄGI Järvakandi "Ilves" 187 -6 197 -6 202 -6 259 -6 845
 
OLÜMPIAVIBU - NAISED (C klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. JELENA KONONOVA "Amazones" Riga 251 -1 275 -1 239 -2 296 -2 1061
2. ZANE BERZINA "Amazones" Riga 230 -2 242 -2 241 -1 311 -1 1024
3. HELENA ILMJÄRV V-V VK Viljandi SK 179 -3 213 -3 204 -3 272 -3 868
 
OLÜMPIAVIBU - MEHED (A klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. RAUL KIVILO Järvakandi "Ilves" 299 -1 300 -2 301 -2 341 -1 1241
2. EDUARDS LAPSINŠ "Amazones" Riga 268 -3 295 -3 296 -4 325 -6 1184
3. AIVO AGU Järvakandi "Ilves" 261 -5 282 -6 285 -6 340 -2 1168
4. EIMAR KUKK Pärnu "Meelis" 264 -4 305 -1 274 -8 318 -8 1161
5. IGOR MÄGI Järvakandi "Ilves" 278 -2 272 -7 288 -5 322 -7 1160
6. RAUL KIVIRAND Järvakandi "Ilves" 258 -6 293 -4 281 -7 325 -5 1157
7. ALEKSEJS VASILJEVS FRAM Riga 234 -7 268 -8 308 -1 334 -3 1144
8. TOOMAS KIVILO Järvakandi "Ilves" 231 -8 288 -5 296 -3 310 -10 1125
9. IVO LIPSTE "Amazones" Riga 187 -10 267 -9 272 -9 328 -4 1054
10. KALEV REINASTE Türi JAK 229 -9 254 -10 234 -11 304 -11 1021
11. TAAVI ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 139 -11 213 -11 254 -10 311 -9 917
 
OLÜMPIAVIBU - MEHED (B klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. KONSTANTINS IGNATOVS "Amazones" Riga 229 -2 272 -2 283 -1 320 -1 1104
2. PJOTRS KRASILNIKOVS FRAM Riga 209 -3 268 -3 280 -2 320 -2 1077
3. ARNIS PODINŠ "Amazones" Riga 240 -1 250 -4 255 -4 314 -3 1059
4. ZIGMARS MUCENIEKS "Amazones" Riga 185 -5 279 -1 261 -3 314 -4 1039
5. ANDRES ANSIP Järvakandi "Ilves" 205 -4 242 -6 223 -5 304 -5 974
6. ALEKSANDRS PLEŠEVNIKS FRAM Riga 178 -6 248 -5 206 -6 173 -6 805
 
OLÜMPIAVIBU - MEHED (C klass)
  

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. VIKTOR KOPPEL Pärnu "Meelis" 199 -2 258 -1 262 -1 313 -1 1032
2. TOOMAS SAVI V-V VK Viljandi SK 205 -1 224 -3 255 -2 303 -2 987
3. LEO KUUSK Pärnu "Meelis" 179 -3 226 -2 241 -4 282 -5 928
4. IVARS KLEIMANIS "Amazones" Riga 130 -5 208 -4 243 -3 301 -3 882
5. HARRI KÖHLER V-V VK Viljandi SK 129 -6 196 -5 239 -5 296 -4 860
6. ARTUR ROOSVALT Järvakandi "Ilves" 148 -4 164 -6 214 -6 265 -8 791
7. SIIM LUHTOJA Järvakandi "Ilves" 71 -7 150 -7 192 -7 275 -7 688
8. BRUNO LAMBERTS "Amazones" Riga 49 -8 120 -8 173 -8 279 -6 621
 
VAISTUVIBU - NAISED
  

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   Kokku
1. INARA LIEPINA "Amazones" Riga 50 -1 77 -1 114 -1 197 -1 438
 
VAISTUVIBU - MEHED
  

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   Kokku
1. SERGEIS JUKŠS "Amazones" Riga 73 -1 84 -1 134 -1 161 -1 452

 
OLÜMPIARING - NAISED
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 1/8 1/4 1/2 III I
1. EVE KIVILO Järvakandi "Ilves" 284 133 90 104   98
2. KEILI TUTT Järvakandi "Ilves" 284 111 91 95   93
3. ELINA LAPSINA Amazones Riga 272 135 95 91 101  
4. JELENA MALAŠA Amazones Riga 259 130 88 88 78  
5. LIGA ZOMMERE Amazones Riga 275 146 87  
6. KATRIN FROŠ Pärnu "Meelis" 252 150 87  
7. SIRET LUIK Järvakandi "Ilves" 250 137 77  
8. RIMMA MATVEJEVA Amazones Riga 264 122 74  
9. JELENA KONONOVA Amazones Riga 251 131  
10. JANA ZINKEVICH FRAM Riga 218 125  
11. ZANE BERZINA Amazones Riga 230 108  
12. HELENA ILMJÄRV V-V VK Viljandi SK 179 95  
13. TUULI MUROMÄGI Järvakandi "Ilves" 187 58  
 
OLÜMPIARING - MEHED
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 1/8 1/4 1/2 III I
1. ALEKSEJS VASILJEVS FRAM Riga 268 145 102 100   99
2. RAUL KIVIRAND Järvakandi "Ilves" 293 146 106 97   98
3. AIVO AGU Järvakandi "Ilves" 282 141 100 96 92  
4. EIMAR KUKK Pärnu "Meelis" 305 147 97 96 83  
5. EDUARDS LAPSINŠ Amazones Riga 295 154 99  
6. IVO LIPSTE Amazones Riga 267 136 98  
7. ARNIS PODINŠ Amazones Riga 250 151 95  
8. KONSTANTINS IGNATOVS Amazones Riga 272 142 90  
9. RAUL KIVILO Järvakandi "Ilves" 300 147  
10. IGOR MÄGI Järvakandi "Ilves" 272 138  
11. PJOTRS KRASILNIKOVS FRAM Riga 268 138  
12. ZIGMARS MUCENIEKS Amazones Riga 279 131  
13. VIKTOR KOPPEL Pärnu "Meelis" 258 127  
14. KALEV REINASTE Türi JAK 254 123  
15. ANDRES ANSIP Järvakandi "Ilves" 242 122  
16. ALEKSANDRS PLEŠEVNIKS FRAM Riga 248 108  
17. TOOMAS KIVILO Järvakandi "Ilves" 288  
18. SIIM AAVER Järvakandi "Ilves" 254  
19. GERMANS GRUŠETSKIS Amazones Riga 247  
20. PRIIT VIHER Järvakandi "Ilves" 238  
21. LEO KUUSK Pärnu "Meelis" 226  
22. TOOMAS SAVI V-V VK Viljandi SK 224  
23. EERIK ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 213  
24. TAAVI ENNEMUIST V-V VK Viljandi SK 213  
25. IVARS KLEIMANIS Amazones Riga 208  
26. HARRI KÖHLER V-V VK Viljandi SK 196  
27. JANNO KINK Pärnu "Meelis" 174  
28. RENE ROSIN V-V VK Viljandi SK 172  
29. UGIS LIPSTE Amazones Riga 165  
30. ARTUR ROOSVALT Järvakandi "Ilves" 164  
31. SIIM LUHTOJA Järvakandi "Ilves" 150  
32. MAIT MARDU Järvakandi "Ilves" 142  
33. BRUNO LAMBERTS Amazones Riga 120  
34. EDUARDS LOGINOVS FRAM Riga 116  
35. VAHUR IKONEN V-V VK Viljandi SK 80  
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS - NAISED
 
Jrk. Võistkond 1/4 1/2 III I
1. Eesti (E. Kivilo, Froš, Tutt) 219 212   209
2. Amazones-1 (Zommere, Lapsina, Matveeva) 177 193   203
3. Riga (Blumentale, Ugolnikova, Zinkevich) 181 177 201
4. Amazones-2 (Malaša, Kononova, Berzina) 189 168 179
5. Järvakandi Ilves-1 (S. Luik, Kasak, Preimann) 173
6. Järvakandi Ilves-2 (T. Muromägi, Kurisoo, P. Luik) 171
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS - MEHED
 
Jrk. Võistkond 1/8 1/4 1/2 III I
1. Eesti (R. Kivilo, Kivirand, Agu, Reinaste) 207 219 218   219
2. Amazones-1 (Lapsinš, I. Lipste, Podinš) 218 227 216   206
3. Järvakandi Ilves-1 (Mägi, T. Kivilo, Ansip) 196 196 185 217
4. Pärnu Meelis (Kukk, Koppel, Kuusk) 193 152 202 192
5. V-V Viljandi SK-1 (T. Ennemuist, Savi, H. Köhler) 192 214
6. Amazones-2 (Mucenieks, Ignatovs, Kleimanis) 160 169
7. Järvakandi Ilves-2 (Viher, Aaver, Roosvalt) 171 167
8. Riga FRAM (Vasiljevs, Krasilnikovs, Pleševniks) 136 154
9. V-V Viljandi SK-2 (E. Ennemuist, Rosin, Ikonen) 123
10. Amazones-3 (Grušeckis, U. Lipste, Lamberts) 106
11. Järvakandi Ilves-3 (Luhtojs, Mardu, Malki) 89
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS - PLOKKVIBU
 

Jrk. Võistkond I
1. SK Atlantis Riga (Elarts, Saveljevs, A. Oleksejenko) 247
2. Baltia team (Mõts, Sohkin, Jelena Oleksejenko) 238


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster