JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
SAAREMAA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED.
Karujärv  09-10.08.2003

 

MEHED
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Raul Kivilo Järvakandi Ilves 226 -1 298 -1 298 -1 337 -1 1159
2. Alekseijs Vasiljevs Fram 189 -5 266 -5 279 -4 335 -2 1069
3. Tarmo Selter Järvakandi Ilves 171 -7 281 -2 282 -2 331 -3 1065
4. Toomas Kivilo Järvakandi Ilves 206 -2 257 -7 277 -5 320 -8 1060
5. Ivo Lipste Amazones 197 -4 258 -6 282 -2 323 -4 1060
6. Eimar Kukk Pärnu Meelis 182 -6 269 -4 276 -6 321 -7 1048
7. Aivo Agu Järvakandi Ilves 203 -3 245 -10 263 -9 322 -6 1033
8. Igor Mägi Järvakandi Ilves 160 -8 254 -8 269 -7 323 -4 1006
9. Hannes Annus Pärnu Meelis 144 -14 272 -3 268 -8 318 -9 1002
10. Aleksandrs Plesevniks Fram 159 -9 248 -9 236 -16 310 -11 953
11. Andres Ansip Järvakandi Ilves 154 -11 236 -13 241 -14 306 -13 937
12. Arnis Podins Amazones 148 -12 232 -15 242 -13 311 -10 933
13. Leo Kuusk Pärnu Meelis 144 -14 220 -16 262 -10 293 -16 919
14. Juris Rendenieks Amazones 156 -10 235 -14 225 -18 302 -14 918
15. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 112 -18 245 -10 255 -11 293 -16 905
16. Didzis Buka Amazones 141 -16 202 -18 245 -12 309 -12 897
17. Viktor Koppel Pärnu Meelis 132 -17 242 -12 233 -17 289 -19 896
18. Tarmo Häng SK Kärla 148 -12 185 -19 221 -19 291 -18 845
19. Viktor Virki Järvakandi Ilves 93 -20 169 -21 237 -15 302 -14 801
20. Andres Luhtoja Järvakandi Ilves 105 -19 207 -17 195 -21 271 -22 778
21. Valerik Ignatovits SK Kärla 80 -22 178 -20 219 -20 284 -20 761
22. Siim Luhtoja Järvakandi Ilves 91 -21 142 -22 191 -22 282 -21 706
 
PLOKKVIBU - MEHED
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Margus Mardu Järvakandi Ilves 239 -1 305 -1 319 -1 338 -2 1201
2. Enno Mõts Järvakandi Ilves 209 -2 283 -4 289 -5 344 -1 1125
3. Priit Sohkin Järvakandi Ilves 190 -3 295 -2 306 -2 330 -3 1121
4. Olegs Dorofejevs Rinda 186 -4 287 -3 291 -4 328 -4 1092
5. Igors Vasiljevs Fram 180 -5 264 -5 300 -3 317 -5 1061
 
NAISED
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 241 -1 286 -1 276 -1 321 -1 1124
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 234 -2 280 -2 265 -2 309 -2 1088
3. Keili Tutt Järvakandi Ilves 207 -3 252 -3 264 -3 297 -7 1020
4. Siret Luik Järvakandi Ilves 205 -4 231 -8 210 -13 295 -8 941
5. Evelyn Rang Sagitta 192 -6 235 -7 215 -10 292 -9 934
6. Liga Zommere Amazones 155 -10 249 -4 222 -8 306 -3 932
7. Jana Zinkevica Fram 172 -7 220 -10 251 -4 273 -15 916
8. Valerija Ugolnikova Amazones 164 -9 244 -5 207 -15 299 -6 914
9. Reet Trei Sagitta 131 -16 236 -6 239 -6 301 -5 907
10. Andra Jargane Amazones 150 -12 230 -9 249 -5 274 -14 903
11. Olga Cirpone Fram 169 -8 209 -13 209 -14 281 -13 868
12. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 148 -13 202 -15 214 -12 303 -4 867
13. Maiu Mardu Järvakandi Ilves 125 -18 220 -10 222 -8 292 -9 859
14. Elina Lapsina Amazones 131 -16 213 -12 224 -7 285 -11 853
15. Triinu Selter Järvakandi Ilves 146 -14 177 -18 215 -10 249 -17 787
16. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves 153 -11 201 -16 170 -16 259 -16 783
17. Liga Blumentale Amazones 136 -15 200 -17 143 -17 283 -12 762
18. Maarja Tinn Sagitta 194 -5 206 -14 - - - - 400
 
NOORED POISID
 

Jrk. Nimi Klubi 50 m   30 m   50+30
1. Pjotrs Krasilnikovs Fram 259 -1 321 -1 580
2. Siim Lindmaa Järvakandi Ilves 242 -2 304 -2 546
3. Hermanis Gruzetskis Amazones 228 -3 298 -3 526
4. Priit Viher Järvakandi Ilves 217 -4 289 -4 506
5. Siim Aaver Järvakandi Ilves 213 -5 278 -5 491
6. Mait Mardu Järvakandi Ilves 173 -6 266 -6 439
7. Kaspars Buzinskis Fram 148 -7 223 -7 371
8. Ugis Lipste Amazones 140 -8 210 -8 350
9. Vjaceslavs Jegorovs Fram 48 -9 167 -10 215
10. Martins Punculis Fram 25 -10 206 -9 231
 
NOORED POISID - PLOKKVIBU
 

Jrk. Nimi Klubi 50 m   30 m   50+30
1. Toms Turlajs Fram 259 -1 326 -1 585
2. Dmitrijs Novruzovs Fram 155 -2 267 -2 422
 
NOORED TÜDRUKUD
 

Jrk. Nimi Klubi 50 m   30 m   50+30
1. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 236 -1 299 -1 535
2. Zane Berzina Fram 185 -2 285 -2 470
3. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves 163 -3 261 -3 424
4. Rita Buzinska Fram 76 -4 151 -5 227
5. Anna Šerstjuk Järvakandi Ilves - - 168 -4 168
6. Sandra Luht Järvakandi Ilves - - 129 -6 129
 
NOORED TÜDRUKUD - PLOKKVIBU
 

Jrk. Nimi Klubi 50 m   30 m   50+30
1. Natalija Vecgaile Fram 142 -1 247 -1 389
2. Valentina Tocevica Fram 43 -2 202 -2 245


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster