JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

2003 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  02-03.08.2003
 
MEHED
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Raul Kivilo 4.10.1970 Järvakandi Ilves 271 -2 301 -1 302 -4 333 -2 1207
2. Guido Kitsingi 26.7.1964 JAK 272 -1 298 -2 303 -3 331 -5 1204
3. Raul Kivirand 5.12.1973 Järvakandi Ilves 259 -4 298 -2 312 -1 326 -8 1195
4. Aivo Agu 8.12.1976 Järvakandi Ilves 234 -8 280 -5 309 -2 333 -2 1156
5. Taavi Ennemuist 7.6.1986 Viljandi SK 265 -3 262 -10 281 -8 327 -7 1135
6. Tarmo Selter 20.6.1985 Järvakandi Ilves 222 -11 262 -10 299 -5 334 -1 1117
7. Eimar Kukk 27.11.1985 Pärnu Meelis 227 -9 278 -6 279 -9 332 -4 1116
8. Toomas Kivilo 9.11.1941 Järvakandi Ilves 250 -6 269 -8 269 -11 319 -11 1107
9. Igor Mägi 13.10.1970 Järvakandi Ilves 237 -7 281 -4 282 -7 303 -14 1103
10. Artur Jakimenko 9.4.1967 Järvakandi Ilves 224 -10 255 -13 288 -6 319 -11 1086
11. Andres Ansip 14.4.1975 Järvakandi Ilves 205 -13 277 -7 258 -15 331 -5 1071
12. Kalev Reinaste 24.10.1971 JAK 257 -5 261 -12 251 -16 297 -16 1066
13. Aleksander Zagnoiko 6.10.1971 Järvakandi Ilves 219 -12 236 -16 275 -10 320 -10 1050
14. Tarmo Häng 16.5.1905 Kärla SK 188 -15 254 -14 261 -14 321 -9 1024
15. Sander Luhtoja 23.7.1986 Järvakandi Ilves 184 -17 267 -9 264 -12 295 -17 1010
16. Ulvar Kuningas 17.4.1973 JAK 184 -17 247 -15 262 -13 293 -19 986
17. Erki Einroos 9.6.1985 Viljandi SK 197 -14 223 -17 240 -17 295 -17 955
18. Toomas Savi 28.1.1987 Viljandi SK 185 -16 212 -19 231 -20 298 -15 926
19. Viktor Virki 10.5.1950 Järvakandi Ilves 169 -19 190 -20 238 -19 292 -20 889
20. Leo Kuusk 13.1.1968 Pärnu Meelis 145 -20 214 -18 240 -17 289 -22 888
21. Ants Raag 22.3.1953 Võru 106 -22 183 -22 228 -21 309 -13 826
22. Riho Tõnisalu 11.10.1969 Vana-Võidu VK 123 -21 187 -21 224 -22 290 -21 824
23. Priit Viher 15.5.1988 Järvakandi Ilves 104 -23 137 -24 197 -24 273 -23 711
24. Siim Luhtoja 21.1.1985 Järvakandi Ilves 99 -24 83 -25 203 -23 255 -25 640
25. Janno Kink 31.12.1991 Pärnu Meelis - - 149 -23 182 -25 272 -24 603
 
MEESVETERANID
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Toomas Kivilo 9.10.1941 Viljandi SK 269 -1 269 -1 319 -1 857
2. Viktor Virki 10.05.1950 Järvakandi Ilves 190 -2 238 -2 292 -3 720
3. Ants Raag 22.03.1953 Võru 183 -3 228 -3 309 -2 720
 
PLOKKVIBU - MEHED
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Enno Mõts 14.10.1974 Järvakandi Ilves 287 -1 282 -2 290 -4 347 -1 1206
2. Leino Vint 23.08.1974 JAK 260 -3 303 -1 305 -2 335 -3 1203
3. Margus Mardu 28.2.1962 Järvakandi Ilves 271 -2 269 -3 311 -1 341 -2 1192
4. Martin Herem 17.12.1973 Järvakandi Ilves 237 -4 266 -4 289 -5 331 -4 1123
5. Priit Sohkin 14.2.1970 Järvakandi Ilves 225 -5 263 -5 299 -3 325 -5 1112
 
NAISED
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Eve Kivilo 8.9.1961 Järvakandi Ilves 281 -1 314 -1 275 -2 333 -2 1203
2. Katrin Froš 30.1.1956 Pärnu Meelis 274 -2 299 -2 274 -3 328 -3 1175
3. Kristel Kuusik 7.2.1969 Järvakandi Ilves 259 -3 261 -5 289 -1 335 -1 1144
4. Bessi Kasak 5.6.1989 Järvakandi Ilves 232 -5 257 -6 264 -5 311 -5 1064
5. Reet Trei 9.10.1954 Sagitta 226 -6 249 -7 268 -4 317 -4 1060
6. Siret Luik 28.9.1986 Järvakandi Ilves 226 -6 283 -3 258 -6 292 -9 1059
7. Tuuli Muromägi 25.12.1986 Järvakandi Ilves 239 -4 272 -4 228 -10 302 -6 1041
8. Anneli Preimann 20.12.1988 Järvakandi Ilves 197 -11 224 -8 252 -7 295 -8 968
9. Keili Tutt 27.1.1986 Järvakandi Ilves 201 -10 217 -9 245 -8 297 -7 960
10. Maiu Mardu 14.3.1985 Järvakandi Ilves 214 -9 209 -11 232 -9 288 -10 943
11. Gaisa Raig 21.2.1989 Pärnu Meelis 194 -12 214 -10 196 -12 259 -12 863
12. Evelyn Rang 30.12.1899 Sagitta 190 -13 61 -14 201 -11 273 -11 725
13. Marianne Medar 23.1.1987 Järvakandi Ilves 139 -15 142 -13 181 -13 244 -13 706
14. Eva Lank 27.10.1986 Pärnu Meelis 219 -8 207 -12 119 -14 31 -14 576
15. Maarja Tinn Sagitta 144 -14 36 -15 0 -0 0 -0 180
 
NAISVETERANID
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Eve Kivilo 8.9.1961 Järvakandi Ilves 314 -1 275 -1 333 -1 922
2. Katrin Froš 30.1.1956 Pärnu Meelis 299 -2 274 -2 328 -2 901
3. Reet Trei 9.10.1954 Sagitta 249 -3 268 -3 317 -3 834
 
OLÜMPIARING - MEHED
 
Jrk.

Nimi

1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
  18 n. 18 n. 12 n. 12 n. 12 n.
1. Aivo Agu 138 142 105 95 94
2. Tarmo Selter 57 137 98 96 80
3. Raul Kivilo 136 147 104 93 106
4. Guido Kitsingi 141 69 99 91 100
5. Toomas Kivilo 140 133 103    
6. Taavi Ennemuist 142 130 95    
7. Raul Kivirand 49 135 94    
8. Eimar Kukk 130 140 (9) 93    
9. Artur Jakimenko 124 140 (8)      
10. Ulvar Kuningas 139 135      
11. Andres Ansip 136 133      
12. Igor Mägi 127 126      
13. Aleksander Zagnoiko 115 126      
14. Kalev Reinaste 143 120      
15. Viktor Virki 92 96      
16. Sander Luhtoja 125 24      
17. Erki Einroos 126        
18. Ants Raag 113        
19. Toomas Savi 112        
20. Janno Kink 110        
21. Riho Tõnisalu 109        
22. Leo Kuusk 103        
23. Priit Viher 91        
24. Siim Luhtoja 67        
 
OLÜMPIARING - NAISED
 
Jrk.

Nimi

1/8 1/4 1/2 Finaal
  18 n. 12 n. 12 n. 12 n.
1. Eve Kivilo 132 88 94 100
2. Katrin Froš 89 93 101 98
3. Siret Luik 132 95 73 82
4. Reet Trei 137 81 75 81
5. Kristel Kuusik 128 80    
6. Keili Tutt 120 79    
7. Bessi Kasak 97 77    
8. Tuuli Muromägi 99 67    
9. Evelyn Rang 97      
10. Gaisa Raig 95      
11. Maiu Mardu 95      
12. Anneli Preimann 94      
13. Marianne Medar 55      
 
OLÜMPIARING - PLOKKVIBU
 
Jrk.

Nimi

1/4 1/2 Finaal
  12 n. 12 n. 12 n.
1. Margus Mardu 99 107 111
2. Enno Mõts 107 103 98
3. Leino Vint 94 98 101
4. Martin Herem 96 92 93
5. Priit Sohkin 87    
 
NAISKONNAD
 
Jrk.

Võistkond

1/4   1/2  

Finaal

1. Järvakandi ILVES II Eve Kivilo 182   184   182
Siret Luik          
Anneli Preimann          
2. Järvakandi ILVES I Kristel Kuusik 187   175   178
Keili Tutt          
Bessi Kasak          
3. Pärnu MEELIS Katrin Froš 147   105   147
Eva Lank          
Gaisa Raig          
4. Järvakandi ILVES III Maiu Mardu 115   168   139
Tuuli Muromägi          
Marianne Medar          
5. Sagitta Evelyn Rang 106        
Reet Trei          
Maarja Tinn          
 
MEESKONNAD
 

Jrk.

Võistkond

1/4   1/2   Finaal
1. Järvakandi ILVES I Aivo Agu 229   211   228
Raul Kivilo          
Raul Kivirand          
2. Järvamaa Amburite Guido Kitsingi 205   198   167
Klubi Ulvar Kuningas          
Kalev Reinaste          
3. Järvakandi ILVES III Toomas Kivilo 218   196   202
Artur Jakimenko          
Igor Mägi          
4. Järvakandi ILVES II Aleksander Zagnoiko 207   211   188
Andres Ansip          
Tarmo Selter          
5-7. Viljandi Spordikool Toomas Savi 194        
Erki Einroos          
Taavi Ennemuist          
  Pärnu Meelis Eimar Kukk 165        
  Leo Kuusk          
  Janno Kink          
  Järvakandi ILVES IV Sander Luhtoja 148        
Viktor Virki          
Priit Viher          
 


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster