JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2003.
Järvakandi  10.05.2003

TIDETID - POISID 15 m 10 m 15 m + 10 m
1. MAIT MARDU Järvakandi Ilves 354 -1 358 -1 712
2. VARDAN AKOPJAN Järvakandi Ilves 350 -2 345 -3 695
3. RAUNO ROHT Järvakandi Ilves 329 -4 349 -2 678
4. KRISTJAN KAASIK Viljandi SK 332 -3 323 -4 655
5. SIMO LINDMAA Järvakandi Ilves 303 -5 311 -5 614
6. ASO LICHT Järvakandi Ilves 289 -7 293 -7 582
7. ANDREAS ILMJÄRV Viljandi SK 277 -9 304 -6 581
8. STEN LUHTOJA Järvakandi Ilves 295 -6 285 -9 580
9. SANDER PUTNIK Viljandi SK 280 -8 287 -8 567
10. RASMUS KOSSESON Viljandi SK 262 -10 282 -10 544
11. TARGO ORAV Järvakandi Ilves 230 -11 233 -11 463
12. TIMO KÖHLER Viljandi SK 187 -12 197 -12 384
13. KRISJANIS JARGANS Amazones Riga 142 -13 161 -13 303
14. SIIM VEIDE Viljandi SK 128 -14 160 -14 288

TIDETID - TÜDRUKUD 15 m 10 m 15 m + 10 m
1. REENA PÄRNAT Pärnu Meelis 336 -1 340 -1 676
2. ANNA ŠERSTJUK Järvakandi Ilves 310 -2 318 -2 628
3. LIISA SAARE Viljandi SK 299 -3 317 -3 616
4. KAYSA LUHT Järvakandi Ilves 293 -4 296 -4 589
5. INGRID KIRS Järvakandi Ilves 271 -6 295 -5 566
6. ELERY SAARON Järvakandi Ilves 290 -5 262 -6 552
7. RUTH ILLAK Järvakandi Ilves 187 -7 243 -7 430
8. SANDRA LUHT Järvakandi Ilves 165 -8 194 -8 359
9. REELIKA LUHT Järvakandi Ilves 152 -9 178 -9 330

NOORED POISID 40 m 30 m 30 m 40 + 30 + 30
1. JANNO KINK Pärnu Meelis 286 -1 296 -1 301 -1 883
2. MART TREIAL Pärnu Meelis 263 -4 267 -3 283 -2 813
3. ROMET KÖHLER Viljandi SK 278 -2 260 -4 257 -3 795
4. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 254 -6 275 -2 250 -5 779
5. KALEV LAASMAA Järvakandi Ilves 257 -5 254 -5 253 -4 764
6. EERIK ENNEMUIST Viljandi SK 278 -3 239 -6 241 -6 758
7. SERGEJS ANANJEVS Amazones Riga 233 -9 232 -7 239 -7 704
8. JEVGENI ŠERSTJUK Järvakandi Ilves 245 -8 231 -8 211 -8 687
9. DANEL MUGUR Viljandi SK 248 -7 209 -9 176 -11 633
10. LAURI HABAKUK Pärnu Meelis 167 -10 144 -10 178 -10 489
11. KRISTO LUIK Viljandi SK 124 -11 133 -11 183 -9 440

NOORED TÜDRUKUD 40 m 30 m 30 m 40 + 30 + 30
1. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 291 -1 266 -1 296 -1 853
2. LIIS VARIK Viljandi SK 289 -2 255 -3 290 -2 834
3. AVE-LY HINTS Pärnu Meelis 271 -3 254 -4 227 -7 752
4. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 267 -4 261 -2 210 -9 738
5. GAISA RAIG Pärnu Meelis 248 -6 240 -6 247 -4 735
6. MARI LAIDEMÄE Järvakandi Ilves 252 -5 244 -5 238 -6 734
7. TUULI KURISOO Järvakandi Ilves 222 -7 222 -7 257 -3 701
8. AET ROOSIMÄGI Viljandi SK 172 -9 206 -8 242 -5 620
9. MARI RAID Viljandi SK 194 -8 129 -10 225 -8 548
10. ASSOL SAAR Viljandi SK 168 -10 181 -9 168 -10 517

KADETID - NOORMEHED 70 m 60 m 50 m 30 m 70+60+50+30
1. SIIM LINDMAA Järvakandi Ilves 221 -1 253 -1 227 -1 279 -1 980
2. RENE ROSIN Viljandi SK 164 -3 233 -2 202 -2 278 -2 877
3. TOOMAS SAVI Viljandi SK 165 -2 204 -3 176 -3 273 -3 818
4. VAHUR IKONEN Viljandi SK 144 -4 92 -5 174 -4 246 -4 656
5. ZANS HMELNICKIS Amazones Riga 123 -5 145 -4 104 -5 225 -5 597

KADETID - NEIUD 60 m 60 m 50 m 30 m 60+60+50+30
1. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 248 -1 197 -2 210 -2 278 -1 933
2. VALERIJA UGOLNIKOVA Amazones Riga 210 -2 188 -3 218 -1 247 -4 863
3. KADRI SAVI Viljandi SK 200 -3 186 -5 163 -3 270 -2 819
4. IRIS REINULA Viljandi SK 179 -4 187 -4 159 -4 258 -3 783
5. LIGA BLUMENTALE Amazones Riga 144 -5 209 -1 143 -5 242 -5 738
6. INGA SÄRG Viljandi SK 132 -6 126 -6 87 -7 202 -6 547
7. KEITY SAARON Järvakandi Ilves 111 -7 101 -7 98 -6 172 -7 482
8. HELENA ILMJÄRV Viljandi SK 102 -8 89 -8 21 -8 161 -8 373

NAISED 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 273 -1 285 -1 255 -2 324 -1 1137
2. TRIINU SELTER Järvakandi Ilves 233 -2 232 -3 198 -3 252 -8 915
3. ELINA LAPSINA Amazones Riga 172 -5 217 -4 196 -4 290 -4 875
4. EVE KIVILO Järvakandi Ilves - - 284 -2 257 -1 320 -2 861
5. LIGA ZOMMERE Amazones Riga 192 -3 178 -6 190 -5 292 -3 852
6. JELENA MALASA Amazones Riga 162 -6 200 -5 183 -7 266 -5 811
7. TUULI MUROMÄGI J Järvakandi Ilves 178 -4 176 -7 185 -6 253 -7 792
8. ANDRA JARGANE Amazones Riga 66 -7 135 -8 154 -8 257 -6 612

MEHED 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. TARMO SELTER J Järvakandi Ilves 224 -2 265 -2 282 -1 328 -1 1099
2. IGOR MÄGI Järvakandi Ilves 211 -4 271 -1 257 -4 321 -3 1060
3. AIVO AGU Järvakandi Ilves 234 -1 235 -6 266 -3 324 -2 1059
4. EDUARDS LAPSINS Amazones Riga 174 -5 262 -3 269 -2 317 -4 1022
5. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 219 -3 235 -5 256 -5 305 -6 1015
6. JURIJS RENDENIEKS Amazones Riga 162 -6 243 -4 254 -6 287 -9 946
7. HARRI KÖHLER Viljandi SK 158 -8 225 -7 211 -9 311 -5 905
8. TAAVI ENNEMUIST J Viljandi SK 159 -7 215 -8 194 -11 281 -10 849
9. ANTS RAAG Võru 116 -9 194 -9 197 -10 302 -7 809
10. AHTO VIILOP Järvakandi Ilves - - 192 -10 219 -7 290 -8 701
11. SIIM LUHTOJA J Järvakandi Ilves 89 -10 156 -13 183 -12 265 -12 693
12. PRIIT OPER Viljandi SK - - 189 -11 216 -8 223 -13 628
13. HEIKI SALM J Järvakandi Ilves - - 179 -12 159 -13 278 -11 616

PLOKKVIBU - NAISED 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. JULIJA OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 288 -2 306 -1 308 -1 337 -1 1239
2. JELENA OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 312 -1 295 -2 287 -2 322 -2 1216

PLOKKVIBU - MEHED 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. ALEKSANDRS SAVELJEVS SK Atlantis Riga 290 -2 323 -1 316 -1 347 -1 1276
2. KASPARS ELARTS SK Atlantis Riga 300 -1 299 -4 306 -2 340 -2 1245
3. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO SK Atlantis Riga 290 -3 300 -3 301 -3 336 -4 1227
4. ENNO MÕTS Järvakandi Ilves 272 -5 301 -2 289 -5 337 -3 1199
5. MARTIN HEREM Järvakandi Ilves 276 -4 298 -5 294 -4 321 -5 1189
6. MARTINS ZABAROVSKIS Amazones Riga 197 -6 261 -6 272 -6 316 -6 1046

PLOKKVIBU - TIDETID 15 m 10 m 15m + 10m
1. JANIS AMATNIEKS Amazones Riga 313 -1 286 -1 599


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster