JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

BALTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED 2003.
Riia, 15.03.2003
 

MEESJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Tarmo Selter 1986 Ilves Estonia 265
2. Siim Lindmaa 1985 Ilves Estonia 246
3. Siim Luhtoja 1988 Ilves Estonia 237
4. Aleksandrs Pleševniks 1987 FRAM Latvia 233
5. Germans Grušeckis 1988 Amazones Latvia 217
6. Pjotrs Krasilnikovs 1987 FRAM Latvia 197
7. Sander Luhtoja 1986 Ilves Estonia 192
8. Priit Viher 1988 Ilves Estonia 134

NAISJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku

 

1. Siret Luik 1986 Ilves Estonia 242  
2. Zane Berzina 1986 FRAM Latvia 227   M-1
3. Keili Tutt 1986 Ilves Estonia 227   M-2
4. Valerija Ugolnikova 1988 Amazones Latvia 216   M-3, 10-4
5. Anneli Preimann 1988 Ilves Estonia 216   M-3, 10-3
6. Tuuli Muromagi 1986 Ilves Estonia 156  

KADETID - POISID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Mait Mardu 1991 Ilves Estonia 286
2. Siim Aaver 1989 Ilves Estonia 257
3. Sergejs Ananjevs 1990 Amazones Latvia 247
4. Kalev Laasmaa 1991 Ilves Estonia 242
5. Jevganij Šerstjuk 1990 Ilves Estonia 237

KADETID - TÜDRUKUD
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Bessi Kasak 1989 Ilves Estonia 271
2. Kristel Alliksaar 1990 Ilves Estonia 251
3. Mari Laidemae 1990 Ilves Estonia 248
4. Piret Luik 1989 Ilves Estonia 233
5. Tuuli Kurisoo 1989 Ilves Estonia 222
6. Anna Šerstjuk 1992 Ilves Estonia 160

PLOKKVIBU  - MEESJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Kaspars Elarts 1987 Atlantis Latvia 286
2. Aleksandrs Saveljevs 1987 Atlantis Latvia 279
3. Toms Turlajs 1989 FRAM Latvia 274
4. Edvins Kirsons 1990 FRAM Latvia 162

PLOKKVIBU  - NAISJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Jelena Oleksejenko 1989 Atlantis Latvia 280
2. Alla Razdumova 1989 Atlantis Latvia 180

AMMULASKMINE
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kokku
1. Vladimirs Makejevs Latvia 295
2. Arnis Podinš Latvia 294
3. Janis Ciems Latvia 288

FINAALID - JUUNIORID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kval. 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Siim Lindmaa 1985 Ilves Estonia 246 100 97 104
2. Tarmo Selter 1986 Ilves Estonia 265 100 101 94
3. Siret Luik 1986 Ilves Estonia 242 129 96 90 99
4. Aleksandrs Pleševniks 1987 FRAM Latvia 233 149 86 94 91
5. Valerija Ugolnikova 1988 Amazones Latvia 216 137 92
6. Pjotrs Krasilnikovs 1987 FRAM Latvia 197 152 91
7. Keili Tutt 1986 Ilves Estonia 227 152 87
8. Siim Luhtoja 1988 Ilves Estonia 237 155 72
9. Sander Luhtoja 1986 Ilves Estonia 192 136
10. Germans Grušeckis 1988 Amazones Latvia 217 127
11. Zane Berzina 1986 FRAM Latvia 227 125
12. Anneli Preimann 1988 Ilves Estonia 216 112
13. Priit Viher 1988 Ilves Estonia 134 96
14. Tuuli Muromagi 1986 Ilves Estonia 156 48

FINAALID - KADETID
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kval. 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Bessi Kasak 1989 Ilves Estonia 271 160 110 110 106
2. Mait Mardu 1991 Ilves Estonia 286 158 110 114 105
3. Sergejs Ananjevs 1990 Amazones Latvia 247 165 109 106 109
4. Kristel Alliksaar 1990 Ilves Estonia 251 145 107 101 107
5. Jevgenij Šerstjuk 1990 Ilves Estonia 237 150 108
6. Siim Aaver 1989 Ilves Estonia 257 159 104
7. Mari Laidemae 1990 Ilves Estonia 248 151 101
8. Kalev Laasmaa 1991 Ilves Estonia 242 145 95
9. Piret Luik 1989 Ilves Estonia 233 140
10. Tuuli Kurisoo 1989 Ilves Estonia 222 139
11. Anna Šerstjuk 1992 Ilves Estonia 160 98

FINAALID - PLOKKVIBUD
 
Jrk. Nimi Sünniaasta Klubi Riik Kval. 1/4 1/2 Finaal
1. Aleksandrs Saveljevs 1987 Atlantis Latvia 279 115 115 116
2. Kaspars Elarts 1987 Atlantis Latvia 286 112 112
3. Jelena Oleksejenko 1989 Atlantis Latvia 280 112 107
4. Toms Turlajs 1989 FRAM Latvia 274 104 110 91
5. Alla Razdumova 1989 Atlantis Latvia 180 79
6. Edvins Kirsons 1990 FRAM Latvia 162 70


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster