JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

LÄTI JUUNIORIDE MEISTRIVÕISTLUSED 2003.
Riia, 22.02.2003
 

Kvalifikatsioon
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 2x18m Sugu
1. Tarmo Selter Estonia Ilves 241 poiss
2. Siret Luik Estonia Ilves 225 tüdruk
3. Siim Lindmaa Estonia Ilves 218 poiss
4. Valerija Ugolnikova Latvia Amazones 214 tüdruk
5. Keili Tutt Estonia Ilves 213 tüdruk
6. Kaspars Bužinskis Latvia FRAM 212 poiss
7. Pjotrs Krasilnikovs Latvia FRAM 205 poiss
8. Priit Viher Estonia Ilves 202 poiss
9. Maiu Mardu Estonia Ilves 192 tüdruk
10. Mari Laidemae Estonia Ilves 183 tüdruk
11. Zane Berzina Latvia FRAM 174 tüdruk
12. Vardan Akopjan Estonia Ilves 171 poiss
13. Liga Blumentale Latvia Amazones 158 tüdruk
14. Mait Mardu Estonia Ilves 156 poiss
15. Sergejs Ananjevs Latvia Amazones 155 poiss
16. Tuuli Muromagi Estonia Ilves 143 tüdruk
17. Kristel Alliksaar Estonia Ilves 123 tüdruk
18. Piret Luik Estonia Ilves 109 tüdruk
19. Kalev Laasmaa Estonia Ilves 102 poiss
20. Martinš Punculis Latvia FRAM 98 poiss
21. Siim Luhtoja Estonia Ilves 94 poiss
22. Aleksejs Bogajevs Latvia FRAM 88 poiss
23. Dmitrijs Nesterenko Latvia FRAM 74 poiss
24. Jevgenij Šerstjuk Estonia Ilves 57 poiss

Finaalid
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Valerija Ugolnikova Latvia Amazones 139 124 89 96 94
2. Siim Lindmaa Estonia Ilves 125 129 84 90 85
3. Siret Luik Estonia Ilves 97 139 89 83 98
4. Tarmo Selter Estonia Ilves 149 140 93 90 95
5. Keili Tutt Estonia Ilves 108 129 85
6. Mari Laidemae Estonia Ilves 106 101 85
7. Kaspars Bužinskis Latvia FRAM 104 124 75
8. Priit Viher Estonia Ilves 125 134 61
9. Sergejs Ananjevs Latvia Amazones 86 126
10. Maiu Mardu Estonia Ilves 121 110
11. Mait Mardu Estonia Ilves 94 101
12. Pjotrs Krasilnikovs Latvia FRAM 100 99
13. Zane Berzina Latvia FRAM 110 93
14. Liga Blumentale Latvia Amazones 108 75
15. Tuuli Muromagi Estonia Ilves 91 73
16. Siim Luhtoja Estonia Ilves 119 68
17. Vardan Akopjan Estonia Ilves 79
18. Kristel Alliksaar Estonia Ilves 77
19. Jevgenij Šerstjuk Estonia Ilves 59
20. Piret Luik Estonia Ilves 58
21. Kalev Laasmaa Estonia Ilves 37
22. Aleksejs Bogajevs Latvia FRAM 35
23. Martinš Punculis Latvia FRAM 31
24. Dmitrijs Nesterenko Latvia FRAM 16

Naisjuuniorid
 
Jrk. Nimi Riik Klubi Kokku
1. Siret Luik Estonia Ilves 225
2. Valerija Ugolnikova Latvia Amazones 214
3. Keili Tutt Estonia Ilves 213
4. Maiu Mardu Estonia Ilves 192
5. Mari Laidemae Estonia Ilves 183
6. Zane Berzina Latvia FRAM 174
7. Liga Blumentale Latvia Amazones 158
8. Tuuli Muromagi Estonia Ilves 143
9. Kristel Alliksaar Estonia Ilves 123
10. Piret Luik Estonia Ilves 109

Meesjuuniorid
 
Jrk. Nimi Riik Klubi Kokku
1. Tarmo Selter Estonia Ilves 241
2. Siim Lindmaa Estonia Ilves 218
3. Kaspars Bužinskis Latvia FRAM 212
4. Pjotrs Krasilnikovs Latvia FRAM 205
5. Priit Viher Estonia Ilves 202
6. Vardan Akopjan Estonia Ilves 171
7. Mait Mardu Estonia Ilves 156
8. Sergejs Ananjevs Latvia Amazones 155
9. Kalev Laasmaa Estonia Ilves 102
10. Martinš Punculis Latvia FRAM 98
11. Siim Luhtoja Estonia Ilves 94
12. Aleksejs Bogajevs Latvia FRAM 88
13. Dmitrijs Nesterenko Latvia FRAM 74
14. Jevgenij Šerstjuk Estonia Ilves 57

Plokkvibu - Naisjuuniorid
 
Jrk. Nimi Riik Klubi Kokku Finaal
1. Jelena Oleksejenko Latvia Atlantis 268 109
2. Alla Razdumova Latvia Atlantis 168 74

Plokkvibu - Meesjuuniorid
 
Jrk. Nimi Riik Klubi Kokku Finaal
1. Kaspars Elerts Latvia Atlantis 281 113 (30)
2. Aleksandrs Saveljevs Latvia Atlantis 280 113 (27)


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster