JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

JÄRVAKANDI GRAND PRIX XXXIII.
Järvakandi  31.08-01.09.2002
 
Tüdrukud
 
Jrk. Nimi   Klubi         50 m   30 m   50 m + 30 m
1. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 173 -1 187 -4 360
2. TUULI KURISOO Järvakandi Ilves 127 -3 214 -1 341
3. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 134 -2 199 -2 333
4. SABINE MERTZ Järvakandi Ilves 119 -4 190 -3 309
 
Poisid
 
Jrk. Nimi   Klubi         50 m   30 m   50 m + 30 m
1. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 217 -1 294 -1 511
2. MAIT MARDU Järvakandi Ilves 147 -2 233 -3 380
3. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 110 -3 233 -2 343
 
Kadetid
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   Noorte FITA-1
1. UGIS LIPSTE P Riia LLŠF 31 -1 43 -1 88 -1 197 -1 359
 
Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 272 -2 301 -1 278 -3 323 -1 1174
2. KERSTI VEER Järvakandi Ilves 277 -1 292 -2 280 -2 322 -2 1171
3. KATRE KRÖÖNSTRÖM Tallinna Sagitta 232 -7 274 -4 281 -1 311 -5 1098
4. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 250 -3 287 -3 243 -6 316 -3 1096
5. PIRET MARMOR Järvakandi Ilves 247 -4 255 -9 269 -4 300 -9 1071
6. JULIJA OLEKSEJENKO Riia SK Atlantis 233 -6 268 -7 237 -8 306 -6 1044
7. KRISTEL KUUSIK Järvakandi Ilves 226 -8 258 -8 240 -7 314 -4 1038
8. REET TREI Tallinna Sagitta 245 -5 270 -5 228 -10 283 -10 1026
9. EVELYN RANG Tallinna Sagitta 216 -9 253 -10 257 -5 300 -7 1026
10. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 206 -11 235 -11 220 -12 282 -11 943
11. KEILI TUTT Järvakandi Ilves 160 -15 268 -6 199 -14 300 -8 927
12. TUULI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 176 -13 219 -12 236 -9 260 -14 891
13. TRIINU SELTER Järvakandi Ilves 215 -10 219 -12 182 -15 241 -15 857
14. MAIU MARDU Järvakandi Ilves 172 -14 155 -16 220 -11 281 -12 828
15. VALERIJA UGOLNIKOVA T Riia 139 -16 192 -15 205 -13 265 -13 801
16. MAARJA TINN Tallinna Sagitta 179 -12 205 -14 137 -16 192 -16 713
 
Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 250 -4 313 -1 298 -3 335 -3 1196
2. GUIDO KITSINGI Türi JAK 249 -5 295 -4 312 -1 335 -2 1191
3. EDMUNDAS BUTKUS Vilniaus Klubas 252 -2 303 -2 299 -2 321 -7 1175
4. IGOR MÄGI Järvakandi Ilves 252 -3 293 -5 289 -6 325 -5 1159
5. ARE LEMBER Viljandi SK 258 -1 280 -9 293 -5 322 -6 1153
6. AIVO AGU Järvakandi Ilves 231 -8 302 -3 285 -7 328 -4 1146
7. TOOMAS KIVILO Järvakandi Ilves 244 -6 286 -6 276 -8 315 -11 1121
8. VLADIMIRAS LIUSTRICKIS Vilniaus Klubas 222 -9 282 -8 265 -16 336 -1 1105
9. REGIMANTAS CIUPAILA Vilniaus Klubas 235 -7 275 -10 276 -9 312 -12 1098
10. SIGITAS PECIULIS Vilniaus Klubas 209 -11 261 -12 293 -4 319 -8 1082
11. TARMO SELTER Järvakandi Ilves 190 -13 283 -7 274 -11 316 -10 1063
12. EDUARDS LAPSINŠ Riia LLŠF 198 -12 265 -11 272 -12 317 -9 1052
13. IVO LIPSTE Riia LLŠF 214 -10 261 -13 274 -10 300 -15 1049
14. SANDER LUHTOJA Järvakandi Ilves 170 -15 248 -14 269 -14 294 -17 981
15. VALDAS JUOZAITIS Vilniaus Klubas 182 -14 233 -17 253 -17 312 -12 980
16. AHTO VIILOP Järvakandi Ilves 162 -16 237 -16 249 -18 306 -14 954
17. ULVAR KUNINGAS Türi JAK 130 -21 246 -15 269 -13 285 -18 930
18. VIKTOR BERESNEV Järvakandi Ilves 129 -22 223 -20 265 -15 299 -16 916
19. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 152 -17 200 -23 233 -20 279 -19 864
20. LEO KUUSK Pärnu Meelis 131 -20 223 -21 245 -19 264 -22 863
21. ANDRES LUHTOJA Järvakandi Ilves 146 -19 226 -19 208 -21 278 -20 858
22. SIIM LUHTOJA Järvakandi Ilves 97 -25 161 -25 206 -22 275 -21 739
23. SIIM LINDMAA Järvakandi Ilves 102 -24 174 -24 182 -23 253 -23 711
24. ERKI EINROOS Viljandi SK 152 -18 221 -22 - - - - 373
25. HARRI KÖHLER Viljandi SK 124 -23 229 -18 - - - - 353
 
Plokkvibu - Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. JELENA OLEKSEJENKO Riia SK Atlantis 297 -1 307 -1 297 -1 327 -1 1228
 
Plokkvibu - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. MARGUS MARDU Järvakandi Ilves 275 -4 302 -6 322 -1 344 -1 1243
2. SERGEI KLOTŠKOV St. Peterburg 285 -1 312 -2 308 -6 334 -4 1239
3. ARNAS JURSAITIS Vilniaus Klubas 283 -2 303 -5 318 -2 335 -3 1239
4. DARIUS LIZÚNAS Vilniaus Klubas 278 -3 309 -3 314 -4 336 -2 1237
5. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO Riia SK Atlantis 268 -5 303 -4 310 -5 331 -5 1212
6. ENNO MÕTS Järvakandi Ilves 238 -6 319 -1 316 -3 325 -7 1198
7. MARTIN HEREM Järvakandi Ilves 228 -7 282 -8 301 -7 330 -6 1141
8. KASPARS ELARTS Riia SK Atlantis 212 -8 295 -7 277 -8 318 -8 1102
 
Võistkonnaarvestus - Mehed
 
  Klubi     1/4   1/2   III I
1. Kalev I Raul Kivilo 1640 -1 228 222 222
Guido Kitsingi
Aivo Agu
2. Kalev II Igor Mägi 1493 -2 198 212 216
Toomas Kivilo
Sander Luhtoja
3. Vilniaus Klubas Sigitas Pećiulis 1389 -4 207 213 202
Vladimiras Liustrickis
Valdas Juozaitis
Edmundas Butkus
4. Kalev III Tarmo Selter 1201 -6 206 204 200
Viktor Beresnev
Ulvar Kuningas
5. Riia LLŠF Ivo Lipste 1439 -3 202
Eduards Lapsinš
Julija Oleksejenko
6. Viljandi SK Are Lember 1264 -5 196
Harri Köhler
Erki Einroos
7. Järvakandi "Ilves" I Andres Ansip 1123 -7 182
Andres Luhtoja
Ahto Viilop
8. Järvakandi "Ilves" II Siim Lindmaa 534 -8 138
Siim Luhtoja
 
Võistkonnaarvestus - Naised
 
  Klubi      1/2   III   I
1. Järvakandi "Ilves" I Eve Kivilo 1644 -1 197 180
Kersti Veer
Piret Marmor
2. Järvakandi "Ilves" II Siret Luik 1353 -3 159 152
Kristel Kuusik
Keili Tutt
3. Tallinn "Sagitta" Evelyn Rang 1490 -2 148 171
Reet Trei
Katre Krönström
Maarja Tinn
4. Järvakandi "Ilves" III Triinu Selter 1156 -4 134 150
Maiu Mardu
  Tuuli Muromägi
 
Võistkonnaarvestus - Plokkvibud
 
  Klubi      

I

1. Järvakandi "Ilves" Enno Mõts 1644 -2 218+27
Martin Herem
Margus Mardu
2. Riia SK Atlantis Aleksandrs Oleksejenko 1682 -1 218+24
Kaspars Elarts
Jelena Oleksejenko
 


P - Arvestus käib ka poisside klassis
T - Arvestus käib ka tüdrukute klassis


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster