JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

2002 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  24-25.08.2002
 
Jrk. MEHED Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Are Lember V.-Võidu VK 273 302 305 340 1220
2. Guido Kitsingi JAK 265 301 308 343 1217
3. Raul Kivilo Järvakandi ILVES 280 306 292 338 1216
4. Jaan Lott Concordia 269 283 307 339 1198
5. Raul Kivirand Järvakandi ILVES 267 296 294 340 1197
6. Hannes Annus Pärnu MEELIS 282 292 295 306 1175
7. Igor Mägi Järvakandi ILVES 277 274 283 323 1157
8. Aivo Agu Järvakandi ILVES 239 286 299 324 1148
9. Toomas Kivilo Järvakandi ILVES 245 281 286 325 1137
10. Erki Lember Viljandi SK 257 287 278 305 1127
11. Sander Luhtoja Järvakandi ILVES 226 287 266 315 1094
12. Eimar Kukk Pärnu MEELIS 222 254 289 318 1083
13. Kalev Reinaste JAK 217 282 260 316 1075
14. Artur Jakimenko Järvakandi ILVES 191 271 280 321 1063
15. Tarmo Selter Järvakandi ILVES 236 251 248 290 1025
16. Leo Kuusk Pärnu MEELIS 192 243 273 307 1015
17. Ulvar Kuningas JAK 155 257 259 307 978
18. Juhan Lasn Pärnu MEELIS 209 194 244 295 942
19. Erki Einroos Viljandi SK 183 204 239 303 929
20. Ahto Viilop Järvakandi ILVES 173 210 232 311 926
21. Andres Ansip Järvakandi ILVES 139 217 260 304 920
22. Rain Loo JAK 149 209 262 297 917
23. Toomas Savi Viljandi SK 118 202 277 307 904
24. Andres Luhtoja Järvakandi ILVES 173 235 211 243 862
25. Taavi Ennemuist Viljandi SK 149 213 230 252 844
26. Harry Köhler V.-Võidu VK 127 181 245 274 827
27. Viktor Koppel Pärnu MEELIS 75 217 240 294 826
28. Magnus Pärk Pärnu MEELIS 119 205 224 266 814
29. Helari Viiart Järvakandi ILVES 125 193 236 251 805
30. Siim Luhtoja Järvakandi ILVES 132 159 222 230 743
31. Siim Lindmaa Järvakandi ILVES 83 78 162 262 585
32. Ants Raag Võru 63 63 178 256 560
33. Rainer Aru Pärnu MEELIS 248 279 - - 527
34. Priit Viher Järvakandi ILVES 10 90 148 210 458
35. Viktor Virki Järvakandi ILVES 131 193 - - 324
 
Jrk. PLOKKVIBU - MEHED Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Margus Mardu Järvakandi ILVES 292 308 324 345 1269
2. Enno Mõts Järvakandi ILVES 297 320 317 325 1259
3. Martin Herem Järvakandi ILVES 231 304 294 305 1134
 
Jrk. NAISED Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Eve Kivilo Järvakandi ILVES 283 309 301 333 1226
2. Kersti Veer Järvakandi ILVES 262 297 303 330 1192
3. Katrin Froš Pärnu MEELIS 263 288 273 323 1147
4. Piret Marmor Järvakandi ILVES 266 260 254 302 1082
5. Evelyn Rang Sagitta 247 243 265 289 1044
6. Iris Reinula Viljandi SK 251 260 248 274 1033
7. Keili Tutt Järvakandi ILVES 226 253 236 311 1026
8. Reet Trei Sagitta 233 257 242 292 1024
9. Gristy Lehtna Pärnu MEELIS 235 257 227 300 1019
10. Siret Luik Järvakandi ILVES 225 252 241 301 1019
11. Tuuli Muromägi Järvakandi ILVES 158 224 248 272 902
12. Kadri Savi Viljandi SK 196 211 217 264 888
13. Triinu Selter Järvakandi ILVES 170 212 215 278 875
14. Sigrit Kasemets Pärnu MEELIS 192 227 173 268 860
15. Maiu Mardu Järvakandi ILVES 188 173 198 262 821
16. Maarja Tinn Sagitta 193 211 199 206 809
17. Anneli Preimann Järvakandi ILVES 138 172 139 254 703
18. Bessi Kasak Järvakandi ILVES 135 181 165 160 641
19. Aune Varik Viljandi SK 292 277 - - 569
20. Sabine Merts Järvakandi ILVES 89 146 175 148 558
21. Kristel Kuusik Järvakandi ILVES 260 288 - - 548
22. Katre Kröönström Sagitta 249 283 - - 532
23. Signe Povar Concordia - - - 289 289
 
Jrk. OLÜMPIARING - MEHED Klubi FITA-1 Koht 1/16 1/8 1/4 1/2 III I
1. Are Lember V.-Võidu VK 1220 I 159 150 104 109 109
2. Guido Kitsingi JAK 1217 II 152 157 99 100 105
3. Kalev Reinaste JAK 1075 13 152 155 107 89 104
4. Raul Kivilo Järvakandi ILVES 1216 III 153 154 94 97 100
5. Igor Mägi Järvakandi ILVES 1157 7 140 136 97
6. Aivo Agu Järvakandi ILVES 1148 8 146 152 95
7. Raul Kivirand Järvakandi ILVES 1197 5 140 157 94
8. Viktor Koppel Pärnu MEELIS 826 27 46 134 93
9. Toomas Kivilo Järvakandi ILVES 1137 9 137 146
10. Jaan Lott Concordia 1198 4 145 144
11. Eimar Kukk Pärnu MEELIS 1083 12 137 141
12. Artur Jakimenko Järvakandi ILVES 1063 14 142 136
13. Erki Lember Viljandi SK 1127 10 141 135
14. Ulvar Kuningas JAK 978 17 141 134
15. Tarmo Selter Järvakandi ILVES 1025 15 138 126
16. Sander Luhtoja Järvakandi ILVES 1094 11 119 115
17. Leo Kuusk Pärnu MEELIS 1015 16 141
18. Juhan Lasn Pärnu MEELIS 942 18 122
19. Toomas Savi Viljandi SK 904 23 120
20. Andres Luhtoja Järvakandi ILVES 862 24 120
21. Andres Ansip Järvakandi ILVES 920 21 119
22. Helari Viiart Järvakandi ILVES 805 29 116
23. Rain Loo JAK 917 22 109
24. Erki Einroos Viljandi SK 929 19 109
25. Magnus Pärk Pärnu MEELIS 814 28 106
26. Ahto Viilop Järvakandi ILVES 926 20 100
27. Taavi Ennemuist Viljandi SK 844 25 97
28. Harry Köhler V.-Võidu VK 827 26 93
29. Siim Luhtoja Järvakandi ILVES 743 30 86
30. Siim Lindmaa Järvakandi ILVES 585 31 73
31. Hannes Annus Pärnu MEELIS 1175 6 -
32. Ants Raag Võru 560 32 -
 
Jrk. OLÜMPIARING - NAISED Klubi FITA-1 Koht 1/8 1/4 1/2 III I
1. Katrin Froš Pärnu MEELIS 1147 III 116 101 100 91
2. Eve Kivilo Järvakandi ILVES 1226 I 121 86 92 88
3. Kersti Veer Järvakandi ILVES 1192 II 136 90 94 79
4. Evelyn Rang Sagitta 1044 5 104 83 88 63
5. Iris Reinula Viljandi SK 1033 6 125 84
6. Triinu Selter Järvakandi ILVES 875 13 112 73
7. Gristy Lehtna Pärnu MEELIS 1019 9 134 73
8. Siret Luik Järvakandi ILVES 1019 10 122 72
9. Keili Tutt Järvakandi ILVES 1026 7 127
10. Tuuli Muromägi Järvakandi ILVES 902 11 117
11. Reet Trei Sagitta 1024 8 113
12. Maiu Mardu Järvakandi ILVES 821 15 112
13. Piret Marmor Järvakandi ILVES 1082 4 106
14. Sigrid Kasemets Pärnu MEELIS 860 14 106
15. Kadri Savi Viljandi SK 888 12 99
16. Maarja Tinn Sagitta 809 16 76
 
Jrk. OLÜMPIARING - PLOKKVIBU Klubi FITA-1 Koht 1/2 I
1. Enno Mõts Järvakandi ILVES 1259 2 109 111
2. Margus Mardu Järvakandi ILVES 1269 1 107 105
3. Martin Herem Järvakandi ILVES 1134 3 101
 
  VÕISTKONNAARVESTUS - MEHED 90+70m K 1/4   1/2   III  

I

1. Järvakandi ILVES I Raul Kivirand 1674 I 227 223 230
Raul Kivilo
Aivo Agu
2. Pärnu MEELIS I Rainer Aru 1577 II 214 203 211
Eimar Kukk
Hannes Annus
3. Järvakandi ILVES II Artur Jakimenko 1539 III 202 197 205
Igor Mägi
Toomas Kivilo
4. JAK Guido Kitsingi 1477 5 212 213 194
Kalev Reinaste
Ulvar Kuningas
5. Viljandi SK I Are Lember 1506 4 208
Erki Lember
Erki Einroos
6. Järvakandi ILVES III Andres Luhtoja 1408 6 191
Sander Luhtoja
Tarmo Selter
7. Pärnu MEELIS II Leo Kuusk 1162 7 172
Magnus Pärk
Juhan Lasn
Viktor Koppel
8. Järvakandi ILVES IV Ahto Viilop 1063 8 170
Viktor Virki
Andres Ansip
Helari Viiart

  VÕISTKONNAARVESTUS - NAISED 70+60m K 1/4   1/2   III  

I

1. Järvakandi ILVES I Kersti Veer 1677 I 195 212 213
Eve Kivilo
Piret Marmor
2. Järvakandi ILVES II Siret Luik 1504 III 156 170 201
Keili Tutt
Kristel Kuusik
3. Viljandi SK Aune Varik 1487 4 160 175 191
Kadri Savi
Iris Reinula
4. Tallinna SAGITTA Reet Trei 1512 II 192 158 171
Katre Kröönström
Evelyn Rang
5. Pärnu MEELIS Sigrit Kasemets 1462 5 160
Katrin Froš
Gristy Lehtna
6. Järvakandi ILVES III Triinu Selter 1125 6 134
Maiu Mardu
Tuuli Muromägi
7. Järvakandi ILVES IV Bessi Kasak 861 7 94
Anneli Preimann
Sabine Merts


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster