JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2002.
JÄRVAKANDI  11.05.2002
 
TIDETID Poisid 15 m 15 m Kokku
1. VARDAN AKOPJAN Järvakandi Ilves 322 -1 324 -1 646
2. ROMET KÖHLER Viljandi SK 314 -2 305 -3 619
3. MAIT MARDU Järvakandi Ilves 304 -4 307 -2 611
4. MART TREIAL Pärnu Meelis 304 -3 279 -4 583
5. STEN LUHTOJA Järvakandi Ilves 121 -5 130 -5 251

 
  TIDETID Tüdrukud 30 m 30 m Kokku
1. LIIS VARIK Viljandi SK 296 -1 320 -1 616
2. SANDRA ŠEFER Järvakandi Ilves 284 -2 253 -3 537
3. AET ROOSIMÄGI Viljandi SK 264 -3 255 -2 519
4. LIISA SAARE Viljandi SK 155 -4 195 -4 350

 
NOORED Tüdrukud 30 m 30 m Kokku
1. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 279 -1 274 -1 553
2. KRISTEL ALLIKSAAR Järvakandi Ilves 248 -2 255 -3 503
3. SABINE MERTZ Järvakandi Ilves 209 -4 267 -2 476
4. AVE-LY HINTS Pärnu Meelis 217 -3 229 -4 446
5. LIIS LOORENTS Järvakandi Ilves 181 -6 228 -5 409
6. GAISA RAIG Pärnu Meelis 183 -5 196 -6 379
7. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 166 -8 163 -7 329
8. TUULI KURISOO Järvakandi Ilves 176 -7 114 -9 290
9. SIGNE MARDU Järvakandi Ilves 131 -9 138 -8 269
10. OLESJA MAKSIMOVA Läti FRAM 112 -10 109 -10 221
11. DARJA GREHOVA Läti FRAM 46 -11 72 -11 118

 
NOORED Poisid 30 m 30 m Kokku
1. EERIK ENNEMUIST Viljandi SK 270 -1 228 -2 498
2. MARGUS MURU Pärnu Meelis 245 -2 251 -1 496
3. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 199 -3 208 -4 407
4. DANEL MUGUR Viljandi SK 166 -5 211 -3 377
5. RENE ROSIN Viljandi SK 194 -4 175 -5 369

 
KADETID Neiud 60 m 60 m Kokku
1. KADRI SAVI Viljandi SK 197 -1 232 -1 429
2. IRIS REINULA Viljandi SK 178 -2 202 -2 380
3. TUULI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 170 -3 158 -3 328
4. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 105 -4 50 -4 155
5. VALENTINA TOCEVICA Läti FRAM 88 -5 33 -5 121

 
NAISED + JUUNIORID 70 m 70 m Kokku
1. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 295 -1 274 -1 569
2. JULIJA OLEKSEJENKO Atlantis Riga 269 -2 273 -2 542
3. AUNE VARIK Viljandi SK 264 -3 257 -3 521
4. PIRET MARMOR Järvakandi Ilves 263 -4 248 -5 511
5. TRIINU SELTER J Järvakandi Ilves 253 -5 250 -4 503
6. MERIKE TREIAL Pärnu Meelis 245 -6 223 -7 468
7. SIRET LUIK J Järvakandi Ilves 195 -8 243 -6 438
8. KATRIN FROS Pärnu Meelis 227 -7 207 -8 434
9. ANDRA JARGANE Läti LLŠF 190 -9 169 -10 359
10. KRISTEL KUUSIK Järvakandi Ilves 159 -10 192 -9 351
11. MAIU MARDU J Järvakandi Ilves 122 -11 105 -11 227

 
MEHED + JUUNIORID + KADETID 70 m 70 m Kokku
1. IGOR MÄGI M Järvakandi Ilves 312 -1 294 -1 606
2. TOOMAS KIVILO M Järvakandi Ilves 300 -2 290 -3 590
3. ALEKSEJS VASILJEVS M Läti FRAM 295 -4 291 -2 586
4. GUIDO KITSINGI M Türi JAK 295 -5 281 -4 576
5. RAUL KIVIRAND M Järvakandi Ilves 294 -6 270 -7 564
6. EIMAR KUKK J Pärnu Meelis 298 -3 263 -12 561
7. ERKI LEMBER K Viljandi SK 290 -7 264 -11 554
8. ALEKSANDER ZAGNOIKO M Järvakandi Ilves 273 -9 275 -5 548
9. AIVO AGU M Järvakandi Ilves 279 -8 265 -9 544
10. ARTUR JAKIMENKO M Järvakandi Ilves 248 -12 271 -6 519
11. TARMO SELTER J Järvakandi Ilves 250 -11 265 -9 515
12. TAAVI ENNEMUIST K Viljandi SK 234 -13 263 -12 497
13. PJOTRS KRASILNIKOVS K Läti FRAM 229 -15 261 -14 490
14. JANIS RIMŠA J Läti LLŠF 219 -16 266 -8 485
15. SANDER LUHTOJA K Järvakandi Ilves 231 -14 249 -15 480
16. LEO KUUSK M Pärnu Meelis 251 -10 216 -18 467
17. ANDRES LUHTOJA M Järvakandi Ilves 213 -18 238 -16 451
18. AHTO VIILOP M Järvakandi Ilves 217 -17 227 -17 444
19. ALEKSANDRS PLEŠEVNIKS K Läti FRAM 199 -19 188 -19 387
20. HELARI VIIART M Järvakandi Ilves 192 -20 163 -23 355
21. JURIS RENDENIEKS M Läti LLŠF 169 -21 176 -22 345
22. ERKI EINROOS J Viljandi SK 151 -23 180 -20 331
23. SIIM LUHTOJA J Järvakandi Ilves 139 -25 176 -21 315
24. KONSTANTINS IGNATOVS J Läti FRAM 156 -22 144 -26 300
25. TOOMAS SAVI K Viljandi SK 123 -26 160 -24 283
26. SERGEJS KOSTROVS M Läti FRAM 115 -27 153 -25 268
27. HEIKI SALM K Järvakandi Ilves 150 -24 109 -30 259
28. SIIM LINDMAA K Järvakandi Ilves 99 -30 132 -27 231
29. MART SALUMÄE K Viljandi SK 106 -29 121 -28 227
30. PRIIT VIHER K Järvakandi Ilves 108 -28 114 -29 222
31. GERMANS GRUŠECKIS K Läti FRAM 98 -31 77 -31 175
32. HARRI KÖHLER M Viljandi SK 90 -32 0 -32 90
33. DMITRIJS NOVRUZOVS K Läti FRAM 40 -33 28 -32 68
34. SERGEJS KRASNOVS K Läti FRAM 27 -34 21 -33 48

 
PLOKKVIBU 70 m 70 m Kokku
1. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO P Atlantis Riga 305 -1 294 -1 599
2. IGORS VASILJEVS P Läti FRAM 298 -3 291 -2 589
3. ENNO MÕTS P Järvakandi Ilves 304 -2 268 -5 572
4. OSKARS ALEKSEJEVS P Läti FRAM 286 -4 286 -3 572
5. ALEKSANDER KISKONEN P Tallinn 283 -5 262 -6 545
6. MARTIN HEREM P Järvakandi Ilves 253 -6 272 -4 525
 
  FITA OLÜMPIARING - MEHED 70*2   1/16 1/8   1/4 1/2

III

  I
1. RAUL KIVIRAND Järvakandi Ilves 564 -5 139 159 103 102 105
2. ALEKSEJS VASILJEVS Läti FRAM 586 -3 140 148 103 101 99
3. ALEKSANDER ZAGNOIKO Järvakandi Ilves 548 -8 142 145+9+7 98 99 95
4. TOOMAS KIVILO Järvakandi Ilves 590 -2 128 147 91 92 88
5. GUIDO KITSINGI Türi JAK 576 -4 157 155 100
6. IGOR MÄGI Järvakandi Ilves 606 -1 92 144 93
7. EIMAR KUKK Pärnu Meelis 561 -6 144 145 90
8. ERKI LEMBER Viljandi SK 554 -7 140 149 81
9. AIVO AGU Järvakandi Ilves 544 -9 138 145+9+M
10. TARMO SELTER Järvakandi Ilves 515 -11 134 143
11. PJOTRS KRASILNIKOVS Läti FRAM 490 -13 119 139
12. ARTUR JAKIMENKO Järvakandi Ilves 519 -10 143 136
13. TAAVI ENNEMUIST Viljandi SK 497 -12 127 133
14. SANDER LUHTOJA Järvakandi Ilves 480 -15 134 128
15. JANIS RIMŠA Läti LLŠF 485 -14 129 126
16. ANDRES LUHTOJA Järvakandi Ilves 451 -17 133
17. LEO KUUSK Pärnu Meelis 467 -16 132
18. ALEKSANDRS PLEŠEVNIKS Läti FRAM 387 -19 112
19. AHTO VIILOP Järvakandi Ilves 444 -18 108
20. HEIKI SALM Järvakandi Ilves 259 -27 93
21. SIIM LUHTOJA Järvakandi Ilves 315 -23 88
22. ERKI EINROOS Viljandi SK 331 -22 74
23. SIIM LINDMAA Järvakandi Ilves 231 -28 73
24. SERGEJS KOSTROVS Läti FRAM 268 -26 60
25. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 222 -30 60
26. KONSTANTINS IGNATOVS Läti FRAM 300 -24 58
27. TOOMAS SAVI Viljandi SK 283 -25 56
28. JURIS RENDENIEKS Läti LLŠF 345 -21 54
29. GERMANS GRUŠECKIS Läti FRAM 175 -31 48
30. MART SALUMÄE Viljandi SK 227 -29 23
31. HELARI VIIART Järvakandi Ilves 355 -20 0
32. HARRI KÖHLER Viljandi SK 90 -32 0
 
  FITA OLÜMPIARING - NAISED 70*2   1/4 1/2 III I
1. AUNE VARIK Viljandi SK 521 -3 102 97 93
2. TRIINU SELTER Järvakandi Ilves 503 -5 76 69 74
3. JULIJA OLEKSEJENKO Atlantis Riga 542 -2 97 92 90
4. KATRIN FROS Pärnu Meelis 434 -8 89 64 69
5. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 438 -7 93
6. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 569 -1 87
7. MERIKE TREIAL Pärnu Meelis 468 -6 75
8. PIRET MARMOR Järvakandi Ilves 511 -4 74
 
  FITA OLÜMPIARING - PLOKKVIBU 70*2   1/4 1/2 III I
1. ENNO MÕTS Järvakandi Ilves 572 -3 95 95 108
2. ALEKSANDRS OLEKSEJENKO Atlantis Riga 599 -1 8 102 100
3. OSKARS ALEKSEJEVS Läti FRAM 572 -4 91 101 95
4. IGORS VASILJEVS Läti FRAM 589 -2 10 87 90
5. ALEKSANDER KISKONEN Tallinn 545 -5 85
6. MARTIN HEREM Järvakandi Ilves 525 -6 80


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster