JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

PÄRNU LINNA MEISTRIVÕISTLUSED 2001.
Pärnu  07.07.2001
 
MEHED
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Guido Kitsingi Järvamaa AK 266 295 307 335 1203
2. Hannes Annus Pärnu "Meelis" 232 303 293 334 1162
3. Eimar Kukk Pärnu "Meelis" 266 284 278 325 1153
4. Igor Mägi Järvakandi "Ilves" 251 275 271 323 1120
5. Toomas Kivilo Järvakandi "Ilves" 226 281 283 326 1116
6. Al-der Zagnoiko Järvakandi "Ilves" 243 279 276 313 1111
7. Erki Lember Viljandi SK 266 253 260 312 1091
8. Aivars Rimsa Läti 216 262 257 315 1050
9. Juhan Lasn Pärnu "Meelis" 185 236 232 291 944
10. Leo Mürk Pärnu "Meelis" 173 213 236 303 925
11. Kaspar Cipots Läti 173 237 209 278 897
12. Janis Rimsa Läti 117 190 226 296 829
13. Tarmo Selter Järvakandi "Ilves" 118 168 169 287 742
 
MEESJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Magnus Pärk Pärnu "Meelis" 250 255 267 301 1073
2. Taavi Ennemuist Viljandi SK 208 236 271 326 1041
3. Siim Luhtoja Järvakandi "Ilves" - - 82 222 304
 
KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi Klubi         Kokku
1. Viktor Koppel Pärnu "Meelis" 269 261 309 311 1150
2. Toomas Savi Viljandi SK 278 282 260 265 1085
3. Mart Salumäe Viljandi SK 228 213 219 203 863
 
NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi Klubi     Kokku
1. Silver Sefer Järvakandi "Ilves" 324 316 640
2. Martin Strasev Järvakandi "Ilves" 308 306 614
3. Margus Muru Pärnu "Meelis" 299 291 590
4. Madis Vaiksaar Pärnu "Meelis" 278 279 557
5. Ati Tahk Pärnu "Meelis" 264 263 527
6. Johannes Tahk Pärnu "Meelis" 255 239 494
7. Tanel Toomla Viljandi SK 216 234 450
8. Romet Köhler Viljandi SK 188 205 393
 
NAISED

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Irina Barene Läti 270 280 281 324 1155
2. Merike Treial Pärnu "Meelis" 249 283 277 321 1130
3. Gristy Lehtna Pärnu "Meelis" 259 249 242 328 1078
4. Eva Lank Pärnu "Meelis" 263 255 262 283 1063
5. Evelyn Rang Tallinna "Sagitta" 215 235 201 306 957
6. Laima Pilsuma Läti 213 199 222 289 923
 
NAISJUUNIORID

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Kadri Kohv Pärnu "Meelis" 161 232 195 265 853
2. Kristi Kadaja Pärnu "Meelis" 180 224 128 281 813
3. Triinu Selter Järvakandi "Ilves" 187 167 130 248 732
4. Liina-Liisa Muhel Pärnu "Meelis" 101 135 120 180 536
 
KADETID - Neiud

 
Jrk. Nimi Klubi         Kokku
1. Siret Luik Järvakandi "Ilves" 264 294 287 317 1162
2. Kadri Savi Viljandi SK 228 263 277 275 1043
3. Iris Reinula Viljandi SK 191 178 226 206 801
4. Tuuli Murumägi 58 60 194 136 448
 
NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi Klubi     Kokku
1. Ave-Ly Hints Pärnu "Meelis" 294 290 584
2. Liis Varik Viljandi SK 294 272 566
3. Simona Purmala Läti 268 278 546
4. Sandra Sefer Järvakandi "Ilves" 273 255 528
5. Gaisa Raig Pärnu "Meelis" 269 234 503
6. Kärt Johanson Pärnu "Meelis" 234 217 451


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster