JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

K A L E N D E R P L A A N

Kalenderplaan aastaks 2009.

Jrk. Aeg Võistlus Harjutus Asukoht
1. 08.12. -15.12. Järvakandi Ilves Cup I etapp   Kohtadel
2. 05.01. - 12.01. Järvakandi Ilves Cup II etapp   Kohtadel
3. 19.01. - 26.01. Eesti sise MV I etapp Juhend Kohtadel
4. 02.02. - 09.02. Eesti sise MV II etapp Juhend Kohtadel
5. 23.01. - 25.01. 12th European Tournament of Archery   Nimes, FRA
6. 13.02. - 15.02. Järvakandi Ilves Cup Indoor Juhend Järvakandi
7. 16.02. - 23.02. Eesti sise MV III etapp Juhend Kohtadel
8. 02.03. - 08.03. Indoor Archery World Championships Indoor Match Round Rzeszow, Poland
9. 14.03. Eesti noorte sise MV Juhend Vana-Võidu
10. 15.03. Eesti sise MV Juhend Vana-Võidu
11. 31.03. - 05.04. Archery World Cup stage 1 FITA Round/Olympic Round Santo Domingo, Dominican republic
12. 08.04. - 12.04. Arizona Cup FITA Round/Olympic Round Phoenix, USA
13. 14.04. - 19.04. European Grand Prix (1st leg)   Riom (FRA)
14. 25.04. Rapla mk MV, Oliver Puri mälestusvõistlus FITA Round Järvakandi
15. 02.05. Pärnu avavõistlus FITA-1 Pärnu
16. 04.05. - 09.05. Archery World Cup stage 2 FITA Round/Olympic Round Porec, Croatia
17. 23.05. Eesti noorte KV Juhend Pärnu
18. 19.05 - 24.05. European Grand Prix (2nd leg)   Sofia (BUL)
19. 30.05. Eesti KV Juhend Pärnu
20. 06.06. E.Suitsu memoriaal FITA-1 Pärnu
21. 02.06. - 07.06. European Grand Prix (3rd leg) and FITA World Cup Stage 3 FITA Round/Olympic Round Antalya, Turkey
22. 13.06. Saue noorte MV Juhend Saue
23. 27.06. Järvakandi Känd Juhend Järvakandi
24. 04.07. Pärnumaa MV ja Viie riigi sõpruskohtumine FITA-1 Pärnu
25. 02.07. - 07.07. Summer Universiade 70m, OR Belgrade, Serbia
26. 11.07. Visa Hing F2 FITA-2 Round Järvakandi
27. 18.07 Tallinna MV   Tallinn
28. 25.07. Eesti noorte MV Juhend Pärnu
29. 13.07.- 19.07. Youth Archery World Championships 70m / Olympic Round Ogden, UT USA
30. 04.08. - 09.08. Archery World Cup Stage 4 FITA Round/Olympic Round Shanghai PR China
31. 08.08. - 09.08. Eesti MV FITA-1, OR, VOR Pärnu
32. 15.08. Pärnumaa MV ja viie riigi sõpruskohtumine FITA-1 Pärnu
33. 21.08. - 23.08. Järvakandi Open XL / Toomas Kivilo memoriaal   Järvakandi
34. 01.09. - 10.09. Archery World Championships FITA Round/Olympic Round Ulsan, Korea
35. 18.08 - 23.08. European Field Championships   Champagnac (FRA)
36. 01.09 - 10.09. 45th World Outdoor Archery Championships   Ulsan (KOR)
37. 12.09.- 13.09. Vana-Võidu MV, Viljandimaa MV Juhend Vana-Võidu
38. 15.09 - 19.09. 3D Archery World Championships   Giulianello (ITA)
39. 19.09. Ilves Cup   Järvakandi
40. 19.09 - 20.09. Tšernjauskase karikas Juhend Vilnius
41. 26.09. World Cup Final   Copenhagen (DEN)
42. 26.09.-27.09. Järvamaa MV + klubide karikasarja VIII etapp maastikulaskmises Juhend Käomägi
43. 03.10. Järvakandi lumemängud   Järvakandi
44. 11.10 - 17.10. World Master Games   Sydney (AUS)
45. 26.10. - 02.11. Eesti sise KV I etapp Juhend Kohtadel
46. 16.11. - 23.11. Eesti sise KV II etapp Juhend Kohtadel
47. 12.12. - 13.12. Eesti sise KV Juhend Kohtadel


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster