JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas

K A L E N D E R P L A A N

Kalenderplaan aastaks 2013.

(seisuga 27.12.2012)

Jrk.
Kuupäev Võistlus Korraldaja / koht
1
7.-13.01. Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - I etapp Klubides
2
11.-13.01. Latvian Open Indoor Championships Ventspils (LAT)
3
14.-20.01. Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - II etapp Klubides
4
18.-20.01. Indoor Archery World Cup Stage 2 Nimes (FRA) 
5
21.-27.01. Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - III etapp Klubides
6
26.01. "Sisekümme" Järvakandi Ilves
7
2.-3.02. Ilves Cup Järvakandi Ilves
8
8.-10.02. Indoor Archery World Cup Stage 3 and Final Vegas (USA)
9
9.-10.02. Eesti sisemeistrivõistlused noortele ja täiskasvanutele Sagittarius (Tallinn)
10
15.-17.02. Baltic Indoor Championships Ventspils (LAT)
11
26.02.-02.03. European Archery Indoor Championships Rzeszow (POL)
12
15.-17.03. Odizones Cup Ventspils (LAT)
13
23.03. Šokolaadijaht Sagittarius (Tallinn)
14
15.-20.04. European Grand Prix (1st leg) Riom (FRA) 
15
27.-28.04. Rapla mk MV Järvakandi Ilves
16
04.05. Pärnu avavõistlus Pärnu Meelis
17
11.05. Latvian Season Opening Babite (LAT)
18
13.-18.05. Junior Cup (1st leg) Ljubljana (SLO)
19
13.-19.05. World Cup Stage 1 Shanghai (CHN)
20
18.-19.05. Kevad FITA Järvakandi Ilves
21
25.-26.05. Eesti karikavõistlused noortele ja täiskasvanutele Pärnu Meelis
22
27.05.-1.06. European Grand Prix (2nd leg) Echmiadzin (ARM)
23
8.06. Järvakandi Känd Järvakandi Ilves
24
8.06. FITA Extreeme Babite (LAT)
25
10.-16.06. World Cup Stage 2 Antalya (TUR)
26
28.-30.06. 30th Irena Szydłowska Memorial Tournament Warsaw (POL)
27
29.06. Eesti meistrivõistlused harjutuses Fita-1 Selgub hiljem
28
6.07. E. Suitsu Memoriaal Pärnu Meelis
29
6.07. Riga Cup Riga (LAT)
30
13.07. Eesti noorte meistrivõistlused Järvakandi Ilves
31
15.-20.07. Junior Cup (2nd leg) Bucharest (ROU)
32
15.-21.07. World Cup Stage 3 Medellin (COL)
33
20.07. Visa Hing F-2 Järvakandi Ilves
34
26.-28.07. Baltic Championships Babite (LAT)
35
3.-4.08. Eesti meistrivõistlused harjutuses olümpiaring + võistkonnad Selgub hiljem
36
2.-11.08. World Masters Games (vibusport 4.-10.08.) Torino (ITA)
37
9.-11.08. Järvakandi Open Järvakandi Ilves
38
19.-25.08. World Cup Stage 4 Wroclaw (POL)
39
27.-31.08. European Archery Field Championships Terni (ITA)
40
31.08. Sügis FITA Järvakandi Ilves
41
7.-8.09. European Clubteam Cup Kamnik (SLO)
42
14.09. ABC FITA Järvakandi Ilves
43
21.-22.09. World Cup Final Paris (FRA)
44
20.-22.09. Latvia Open Babite (LAT)
45
29.09.-6.10. World Archery Championships Antalya (TUR)
46
8.-12.10. World Archery 3D Championships Sassari (ITA) 
47
12.10. Lumemängud Järvakandi Ilves
48
13.-20.10. World Archery Youth Championships Wuxi (CHN)
49
okt-nov World Archery Para Championships Bangkok (THA) 
50
Nov - dets A. Randmeri memoriaal Pärnu Meelis
51
Nov - dets Eesti sisekarikavõistlused Selgub hiljem
52
7.-8.12. Indoor Archery World Cup Stage 1  Singapore (SIN)

 

 



 

Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster