Jrk. |
Kuupäev |
Võistlus |
Korraldaja / koht |
1 |
7.-13.01. |
Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - I etapp |
Klubides |
2 |
11.-13.01. |
Latvian Open Indoor Championships |
Ventspils (LAT) |
3 |
14.-20.01. |
Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - II etapp |
Klubides |
4 |
18.-20.01. |
Indoor Archery World Cup Stage 2 |
Nimes (FRA) |
5 |
21.-27.01. |
Eesti sisemeistrivõistluste eelringid - III etapp |
Klubides |
6 |
26.01. |
"Sisekümme" |
Järvakandi Ilves |
7 |
2.-3.02. |
Ilves Cup |
Järvakandi Ilves |
8 |
8.-10.02. |
Indoor Archery World Cup Stage 3 and Final |
Vegas (USA) |
9 |
9.-10.02. |
Eesti sisemeistrivõistlused noortele ja täiskasvanutele |
Sagittarius (Tallinn) |
10 |
15.-17.02. |
Baltic Indoor Championships |
Ventspils (LAT) |
11 |
26.02.-02.03. |
European Archery Indoor Championships |
Rzeszow (POL) |
12 |
15.-17.03. |
Odizones Cup |
Ventspils (LAT) |
13 |
23.03. |
Šokolaadijaht |
Sagittarius (Tallinn) |
14 |
15.-20.04. |
European Grand Prix (1st leg) |
Riom (FRA) |
15 |
27.-28.04. |
Rapla mk MV |
Järvakandi Ilves |
16 |
04.05. |
Pärnu avavõistlus |
Pärnu Meelis |
17 |
11.05. |
Latvian Season Opening |
Babite (LAT) |
18 |
13.-18.05. |
Junior Cup (1st leg) |
Ljubljana (SLO) |
19 |
13.-19.05. |
World Cup Stage 1 |
Shanghai (CHN) |
20 |
18.-19.05. |
Kevad FITA |
Järvakandi Ilves |
21 |
25.-26.05. |
Eesti karikavõistlused noortele ja täiskasvanutele |
Pärnu Meelis |
22 |
27.05.-1.06. |
European Grand Prix (2nd leg) |
Echmiadzin (ARM) |
23 |
8.06. |
Järvakandi Känd |
Järvakandi Ilves |
24 |
8.06. |
FITA Extreeme |
Babite (LAT) |
25 |
10.-16.06. |
World Cup Stage 2 |
Antalya (TUR) |
26 |
28.-30.06. |
30th Irena Szydłowska Memorial Tournament |
Warsaw (POL) |
27 |
29.06. |
Eesti meistrivõistlused harjutuses Fita-1 |
Selgub hiljem |
28 |
6.07. |
E. Suitsu Memoriaal |
Pärnu Meelis |
29 |
6.07. |
Riga Cup |
Riga (LAT) |
30 |
13.07. |
Eesti noorte meistrivõistlused |
Järvakandi Ilves |
31 |
15.-20.07. |
Junior Cup (2nd leg) |
Bucharest (ROU) |
32 |
15.-21.07. |
World Cup Stage 3 |
Medellin (COL) |
33 |
20.07. |
Visa Hing F-2 |
Järvakandi Ilves |
34 |
26.-28.07. |
Baltic Championships |
Babite (LAT) |
35 |
3.-4.08. |
Eesti meistrivõistlused harjutuses olümpiaring + võistkonnad |
Selgub hiljem |
36 |
2.-11.08. |
World Masters Games (vibusport 4.-10.08.) |
Torino (ITA) |
37 |
9.-11.08. |
Järvakandi Open |
Järvakandi Ilves |
38 |
19.-25.08. |
World Cup Stage 4 |
Wroclaw (POL) |
39 |
27.-31.08. |
European Archery Field Championships |
Terni (ITA) |
40 |
31.08. |
Sügis FITA |
Järvakandi Ilves |
41 |
7.-8.09. |
European Clubteam Cup |
Kamnik (SLO) |
42 |
14.09. |
ABC FITA |
Järvakandi Ilves |
43 |
21.-22.09. |
World Cup Final |
Paris (FRA) |
44 |
20.-22.09. |
Latvia Open |
Babite (LAT) |
45 |
29.09.-6.10. |
World Archery Championships |
Antalya (TUR) |
46 |
8.-12.10. |
World Archery 3D Championships |
Sassari (ITA) |
47 |
12.10. |
Lumemängud |
Järvakandi Ilves |
48 |
13.-20.10. |
World Archery Youth Championships |
Wuxi (CHN) |
49 |
okt-nov |
World Archery Para Championships |
Bangkok (THA) |
50 |
Nov - dets |
A. Randmeri memoriaal |
Pärnu Meelis |
51 |
Nov - dets |
Eesti sisekarikavõistlused |
Selgub hiljem |
52 |
7.-8.12. |
Indoor Archery World Cup Stage 1 |
Singapore (SIN) |