JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2012 a.

Mehed - Plokkvibu

 
FITA-1
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 1330
2 Aleksander Kiskonen V JAK 21.07. Mulgi Cup 1189
3 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 1163
 
90 m
 
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 314
2 Aleksander Kiskonen V JAK 21.07. Mulgi Cup 270
3 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 247

70 m
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 330
2 Caius Kand K JAK 01.-02.09. Tartumaa MV 318
3 Aleksander Kiskonen V JAK 01.-02.09. Tartumaa MV 299
4 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 289
5 Marko Tetsmann Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 48

50 m
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 07.07. Visa Hing 352
2 Priit Tormis JAK 28.-29.04. Rapla mk MV / O.Puri mälestusvõistlus  347
3 Margus Mardu  V Järvakandi Ilves 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 339
4 Harri Köhler Vana-Võidu VK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 336
5 Kristo Kent JAK 13.05. Eesti KV 333
6 Caius Kand K JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 329
7 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 06.10. Lumemängud/Kalevi MV 321
8 Guido Kitsingi JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 316
9 Gert-Kardo Kitsingi K JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 314
10 Karl Hans Aasavelt K JAK 19.05. Eesti noorte KV 313
11 Kristo Kookla J Vana-Võidu VK 19.05. Eesti noorte KV 312
12 Gerhard Grents J Türi Vibukool 19.05. Eesti noorte KV 311
13 Sander Savisaar N JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 309
14 Aleksander Kiskonen V JAK 21.07. Mulgi Cup 302
15 Marko Tetsmann Vana-Võidu VK 08.-09.09. Vana-Võidu MV 299
16 Artur Aas K Türi Vibukool 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 288
17 Robin Jäätma T Türi Vibukool 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 188
  
30 m
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 350
2 Marko Tetsmann Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 330
3 Aleksander Kiskonen V JAK 21.07. Mulgi Cup 326
4 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 323
5 Artur Aas K Türi Vibukool 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 290
  
50 m (72 noolt)
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Evert Ressar JAK 29.06.-01.07. Kymi Open (FIN) 702
2 Priit Tormis JAK 28.-29.04. Rapla mk MV / O.Puri mälestusvõistlus  682
3 Harri Köhler Vana-Võidu VK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 671
4 Margus Mardu V Järvakandi Ilves 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 663
5 Kristo Kent JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 661
6 Caius Kand K JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 648
7 Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 06.10. Lumemängud/Kalevi MV 641
8 Karl Hans Aasavelt K JAK 19.05. Eesti noorte KV 620
9 Gert-Kardo Kitsingi K JAK 10.-12.08. Järvakandi Open/T. Kivilo memoriaal 619
10 Guido Kitsingi JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 615
11 Kristo Kookla J Vana-Võidu VK 19.05. Eesti noorte KV 604
12 Gerhard Grents J Türi Vibukool 19.05. Eesti noorte KV 603
13 Marko Tetsmann Vana-Võidu VK 08.-09.09. Vana-Võidu MV 593
14 Aleksander Kiskonen V JAK 13.05. Eesti KV 589
15 Sander Savisaar N JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 578
16 Artur Aas K Türi Vibukool 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 549
17 Robin Jäätma T Türi Vibukool 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 360
 

Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster