JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2012 a.

Mehed 50 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Klubi Tulemus
1 Taavo Allik Vana-Võidu VK 10.-12.08. Järvakandi Open/T. Kivilo memoriaal 320
2 Jaanus Gross Sagittarius 09.06. FITA Extreeme (LAT) 315
3 Jaan Lott Tartu Vibuklubi 07.07. Visa Hing 314
4 Mihkel Tomson J Sagittarius 10.-12.08. Järvakandi Open/T. Kivilo memoriaal 311
5 Pearu Jakob Ojamäe J Sagittarius 09.06. Eve Suitsu mälestusvõistlused 309
6 Paulo Santos Tartu Vibuklubi 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 306
7 Tanel Kaasik Tallinna Kalev 13.10. Sügis-FITA 305
8 Martin Rist Vana-Võidu VK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 303
9 Priit Viher   Järvakandi Ilves 13.10. Sügis-FITA 303
10 Paul Järvsoo Tallinna Kalev 10.-12.08. Järvakandi Open/T. Kivilo memoriaal 302
11 Taavi Ennemuist   Järvakandi Ilves 21.07. Mulgi Cup 296
12 Karl Kivilo N Järvakandi Ilves 13.10. Sügis-FITA 290
13 Mart Muhel V Tartu Vibuklubi 08.-09.09. Vana-Võidu MV 288
14 Henn Tomson J Sagittarius 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 285
15 Leopold Kuusk Pärnu Meelis 09.06. Eve Suitsu mälestusvõistlused 283
16 Aivo Agu   Järvakandi Ilves 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 279
17 Hans Kristjan Muhel K Tartu Vibuklubi 21.07. Mulgi Cup 278
18 Magnus Pärk Pärnu Meelis 15.09. ABC FITA 278
19 Hannes Annus Pärnu Meelis 06.10. Lumemängud/Kalevi MV 276
20 Kerdo Tornius K Järvakandi Ilves 06.10. Lumemängud/Kalevi MV 274
21 Eimar Kukk   Pärnu Meelis 09.06. Eve Suitsu mälestusvõistlused 273
22 Sander Luhtoja   Järvakandi Ilves 15.09. ABC FITA 268
23 Martin Klettenberg J Vana-Võidu VK 14.07. Eesti noorte MV 264
24 Andrei Gerassimov Sagittarius 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 262
25 Kalev Reinaste JAK 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 262
26 Jan-Mihkel Leetsaar K Tartu Vibuklubi 14.07. Eesti noorte MV 256
27 Tarmo Häng   Pärnu Meelis 09.06. Eve Suitsu mälestusvõistlused 249
28 Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 249
29 Jaan Rösler Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 244
30 Alo Nurmsalu K Vana-Võidu VK 14.07. Eesti noorte MV 233
31 Meelis Utt K Tartu Vibuklubi 14.07. Eesti noorte MV 231
32 Märt Oona K Tartu Vibuklubi 14.07. Eesti noorte MV 228
33 Rait Mändmets N Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 217
34 Sander Landing K Pärnu Meelis 14.07. Eesti noorte MV 211
35 Marko Matson Järvakandi Ilves 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 207
36 Arne Vunk K Pärnu Meelis 08.-09.09. Vana-Võidu MV 200
37 Ants Raag V Sõmerpalu Välk 18.-19.08. Eesti meistrivõistlused 199
38 Hans-Martin Pael K Vana-Võidu VK 21.07. Mulgi Cup 194
39 Villem Ruus K Tallinna Kalev 14.07. Eesti noorte MV 191
40 Kristo Karl Aedma K Pärnu Meelis 14.07. Eesti noorte MV 155


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster