JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2010 a.

Naised - Plokkvibu

 
FITA-1
 
Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 20.-22.08. Järvakandi Open/T.Kivilo memoriaal 1340
2. Saskia Kaldamäe J Tallinna Kalev 24.-25.07. Eesti MV 1306
3. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 1298
4. Maire Meyer V Pärnu Meelis 24.-25.07. Eesti MV 1249
5. Evelyn Rang Tallinna Kalev 01.05. Pärnu avavõistlus 1246
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 1116
 
70 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 31.07.-01.08. Balti MV (LAT) 335
2. Saskia Kaldamäe J Tallinna Kalev 07.08. Meelis Cup 326
2. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 07.08. Meelis Cup 326
4. Evelyn Rang Tallinna Kalev 15.05. Eesti KV 321
5. Maire Meyer V Pärnu Meelis 15.05. Eesti KV 302
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 271
 
60 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 20.-22.08. Järvakandi Open/T.Kivilo memoriaal 345
2. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 333
2. Saskia Kaldamäe J Tallinna Kalev 24.-25.07. Eesti MV 333
4. Evelyn Rang Tallinna Kalev 06.06. Eve Suitsu memoriaal 326
5. Maire Meyer V Pärnu Meelis 06.06. Eve Suitsu memoriaal 312
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 04.09. Sügis-FITA 278
 
50 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 329
2. Saskia Kaldamäe J Tallinna Kalev 04.09. Sügis-FITA 326
3. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 31.07.-01.08. Balti MV (LAT) 318
4. Evelyn Rang Tallinna Kalev 26.06. Visa Hing 313
5. Maire Meyer V Pärnu Meelis 24.-25.07. Eesti MV 311
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 26.06. Visa Hing 278
 
30 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 353
2. Saskia Kaldamäe J Tallinna Kalev 26.06. Visa Hing 349
3. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 31.07.-01.08. Balti MV (LAT) 344
4. Maire Meyer V Pärnu Meelis 24.-25.07. Eesti MV 339
5. Evelyn Rang Tallinna Kalev 17.04. Rapla mk MV 336
6. Kristi Ilves N Järvakandi Ilves 17.07. Eesti noorte MV 324
7. Egle Vestrik N Järvamaa AK 06.06. Eve Suitsu memoriaal 312
8. Piret Luik Järvakandi Ilves 24.-25.07. Eesti MV 297
9. Marianne Oolep N Vana-Võidu VK 06.06. Eve Suitsu memoriaal 180


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster