JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2009 a.

Mehed - Plokkvibu

 
FITA-1
 
Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Evert Ressar Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 1382
2. Harri Köhler Vana-Võidu VK 02.05. Pärnu avavõistlus 1343
3. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 1337
4. Margus Mardu Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 1331
5. Romet Köhler J Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 1313
6. Jaan Ainvere Järvamaa AK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 1258
7. Tõnis Tingas Järvakandi VK "Ilves" 8.-9.08. Eesti MV 1256
8. Jan Paberit Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 1243
9. Margus Tepner Järvamaa AK 02.05. Pärnu avavõistlus 1210
10. Aleksander Kiskonen V Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 1161
 
90 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Evert Ressar Järvakandi VK "Ilves" 06.06. Eve Suitsu memoriaal 339
2. Harri Köhler Vana-Võidu VK 02.05. Pärnu avavõistlus 327
3. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 11.07. Visa Hing F-2 323
4. Margus Mardu Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 316
5. Romet Köhler J Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 312
6. Jaan Ainvere Järvamaa AK 19.09. Järvakandi Ilves Cup 294
7. Tõnis Tingas Järvakandi VK "Ilves" 8.-9.08. Eesti MV 287
8. Jan Paberit Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 283
9. Margus Tepner Järvamaa AK 02.05. Pärnu avavõistlus 279
10. Guido Kitsingi Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 263
11. Aleksander Kiskonen V Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 250
 
70 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Evert Ressar Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 349
2. Margus Mardu Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 340
3. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 339
4. Harri Köhler Vana-Võidu VK 11.07. Visa Hing F-2 338
5. Romet Köhler J Vana-Võidu VK 11.07. Visa Hing F-2 332
6. Meelis Kihulane Tartu VK 30.05. Eesti KV 321
7. Jan Paberit Järvamaa AK 30.05. Eesti KV 319
8. Margus Tepner Järvamaa AK 30.05. Eesti KV 317
9. Aleksander Kiskonen V Järvamaa AK 30.05. Eesti KV 315
10. Jaan Ainvere Järvamaa AK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 313
11. Tõnis Tingas Järvakandi VK "Ilves" 19.09. Järvakandi Ilves Cup 313
12. Guido Kitsingi Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 311
13. Tauno Lang Tartu VK 30.05. Eesti KV 307
14. Ago Vilumaa Tartu VK 30.05. Eesti KV 275
 
50 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Evert Ressar Järvakandi VK "Ilves" 23.05. Eesti noorte KV 345
2. Margus Mardu Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 339
3. Harri Köhler Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 339
4. Romet Köhler J Vana-Võidu VK 12.-16.05. Juuniorite I Euroopa karikaetapp (POL) 334
5. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 331
6. Tõnis Tingas Järvakandi VK "Ilves" 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 319
7. Jan Paberit Järvamaa AK 06.06. Eve Suitsu memoriaal 309
8. Margus Tepner Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 308
9. Jaan Ainvere Järvamaa AK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 307
10. Aleksander Kiskonen V Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 294
11. Ulvar Kuningas Järvamaa AK 02.05. Pärnu avavõistlus 287
12. Stig Meyer Pärnu "Meelis" 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 203
 
30 m
 

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Evert Ressar Järvakandi VK "Ilves" 11.07. Visa Hing F-2 359
2. Harri Köhler Vana-Võidu VK 23.05. Eesti noorte KV 356
3. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 355
4. Margus Mardu Järvakandi VK "Ilves" 02.05. Pärnu avavõistlus 353
5. Tõnis Tingas Järvakandi VK "Ilves" 19.09. Järvakandi Ilves Cup 350
6. Romet Köhler J Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 348
7. Jaan Ainvere Järvamaa AK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 346
8. Jan Paberit Järvamaa AK 06.06. Eve Suitsu memoriaal 342
9. Margus Tepner Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 337
10. Aleksander Kiskonen V Järvamaa AK 8.-9.08. Eesti MV 330
11. Ulvar Kuningas Järvamaa AK 02.05. Pärnu avavõistlus 324
12. Stig Meyer Pärnu "Meelis" 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 287


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster