JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2009 a.

Mehed 30 m.

Jrk. Nimi   Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Taavo Allik J Vana-Võidu VK 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 348
2. Priit Viher Järvakandi VK "Ilves" 8.-9.08. Eesti MV 346
3. Taavi Ennemuist Järvakandi VK "Ilves" 02.05. Pärnu avavõistlus 345
4. Mart Muhel V Tartu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 345
5. Jaan Lott Tartu VK 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 344
6. Siim Aaver Järvakandi VK "Ilves" 21.-23.08. Järvakandi Open 344
7. Paulo Santos VK Tallinna Kalev 19.09. Järvakandi Ilves Cup 344
8. Jaanus Gross VK Sagittarius 06.06. Eve Suitsu memoriaal 342
9. Paul Järvsoo VK Tallinna Kalev 8.-9.08. Eesti MV 340
10. Andrei Gerassimov VK Sagittarius 19.09. Järvakandi Ilves Cup 340
11. Tanel Kaasik VK Tallinna Kalev 25.04. Rapla maakonna MV 337
12. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 337
13. Pearu Jakob Ojamäe K VK Sagittarius 8.-9.08. Eesti MV 337
14. Rait Ots VK Tallinna Kalev 11.07. Visa Hing F-2 337
15. Hannes Annus Pärnu "Meelis" 21.-23.08. Järvakandi Open 337
16. Sander Putnik J Vana-Võidu VK 19.09. Järvakandi Ilves Cup 335
17. Kalev Reinaste Järvamaa AK 19.09. Järvakandi Ilves Cup 333
18. Mihkel Tomson K VK Sagittarius 11.07. Visa Hing F-2 332
19. Aivo Agu Järvakandi VK "Ilves" 19.09. Järvakandi Ilves Cup 331
20. Henn Tomson K VK Sagittarius 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 329
21. Raul Kivilo Järvakandi VK "Ilves" 19.09. Järvakandi Ilves Cup 329
22. Ragnar Raag J Sõmerpalu "Välk" 26.07. Eesti noorte MV 328
23. Karl-Kristjan Smitt K Järvakandi VK "Ilves" 26.07. Eesti noorte MV 327
24. Artur Roosvalt Järvakandi VK "Ilves" 21.-23.08. Järvakandi Open 326
25. Tarmo Häng Pärnu "Meelis" 02.05. Pärnu avavõistlus 325
26. Priit Kõrve VK Sagittarius 8.-9.08. Eesti MV 324
27. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK 21.-23.08. Järvakandi Open 324
28. Ants-Marti Helinurm J Vana-Võidu VK 23.05. Eesti noorte KV 322
29. Mart Treial J Pärnu "Meelis" 23.05. Eesti noorte KV 322
30. Kristo Kookla K Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 322
31. Zigmontas Strepaitis VK Sagittarius 8.-9.08. Eesti MV 322
32. Mati Tõusme V Pärnu "Meelis" 06.06. Eve Suitsu memoriaal 321
33. Jaanus Tamm VK Tallinna Kalev 8.-9.08. Eesti MV 320
34. Heiki Rein Pärnu "Meelis" 8.-9.08. Eesti MV 320
35. Andres Ansip Järvakandi VK "Ilves" 8.-9.08. Eesti MV 319
36. Martin Klettenberg K Vana-Võidu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 319
37. Kerdo Tornius N Järvakandi VK "Ilves" 3.10. Lumemängud 318
38. Leopold Kuusk Pärnu "Meelis" 06.06. Eve Suitsu memoriaal 315
39. Martin Rist Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 315
40. Jaan Rösler Vana-Võidu VK 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 313
41. Magnus Pärk Pärnu "Meelis" 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 312
42. Urmet Udu K Vana-Võidu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 312
43. Ants Raag V Sõmerpalu "Välk" 02.05. Pärnu avavõistlus 307
44. Eimar Kukk Pärnu "Meelis" 06.06. Eve Suitsu memoriaal 307
45. Vahur Pindma VK Tallinna Kalev 15.08. 5 riigi sõpruskohtumine 306
46. Jürgo Pukk N Vana-Võidu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 291
47. Kristo Kraaner J Vana-Võidu VK 23.05. Eesti Eesti noorte KV 289
48. Alo Nurmsalu N Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 286
49. Hans Kristjan Muhel N Tartu VK 12.-13.09. Vana-Võidu MV 283
50. Gerhard Grents K Järvakandi VK "Ilves" 26.07. Eesti noorte MV 278
51. Ergo Lindt K Pärnu "Meelis" 26.07. Eesti noorte MV 277
52. Erki Mäeväli Pärnu "Meelis" 02.05. Pärnu avavõistlus 274
53. Mihkel Landing N Pärnu "Meelis" 26.07. Eesti noorte MV 268
53. Karl-Mihkel Salong N Pärnu "Meelis" 26.07. Eesti noorte MV 268
55. Markus Hanschmidt N Järvakandi VK "Ilves" 3.10. Lumemängud 265
56. Tauri Tukk N Vana-Võidu VK 8.-9.08. Eesti MV 253
56. Siim Sammul N Tartu VK 26.07. Eesti noorte MV 237
58. Arne Vunk N Pärnu "Meelis" 26.07. Eesti noorte MV 237
59. Raul Meiesaar N Vana-Võidu VK 26.07. Eesti noorte MV 181
60. Margus Merila K Vana-Võidu VK 02.05. Pärnu avavõistlus 180
61. Hendrik Luik N Vana-Võidu VK 26.07. Eesti noorte MV 172
62. Jaan Ruus K VK Sagittarius 26.07. Eesti noorte MV 157
63. Martin Arusoo K Vana-Võidu VK 02.05. Pärnu avavõistlus 139
64. Märt Oona N Tartu VK 26.07. Eesti noorte MV 127
65. Karl Viiburg N VK Sagittarius 26.07. Eesti noorte MV 44


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster