JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2007 a.

Mehed 50 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 318
2. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK Vilj.SK 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 318
3. Paul Järvsoo VK Tallinna "Kalev" 11.-12.08. Eesti MV 317
4. Taavi Ennemuist Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 314
5. Siim Aaver Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 313
6. Priit Viher Järvakandi VK "Ilves" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 305
7. Jaan Lott Tartu VK 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 305
8. Mati Vaikjärv Pärnu VK "Meelis" 11.-12.08. Eesti MV 304
9. Hannes Annus Pärnu VK "Meelis" 11.-12.08. Eesti MV 299
10. Taavo Allik Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 293
11. Ulvar Kuningas Järvamaa AK 11.-12.08. Eesti MV 292
12. Jaanus Gross SK "Sagittarius" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 292
13. Kalev Reinaste Järvamaa AK 02.06. Eve Suitsu memoriaal 290
14. Heiki Rein Pärnu VK "Meelis" 11.-12.08. Eesti MV 288
15. Aivo Agu Järvakandi VK "Ilves" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 285
16. Mart Muhel Pärnu VK "Meelis" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 284
17. Margus Tui Vana-Võidu VK Vilj.SK 11.-12.08. Eesti MV 282
18. Zigmontas Strepaitis SK "Sagittarius" 07.07. 5 riigi sõpruskohtumine 280
19. Artur Roosvalt Järvakandi VK "Ilves" 22.-23.09. Ilves Cup 280
20. Jaanus Tamm VK Tallinna "Kalev" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 279
21. Mati Tõusme Pärnu VK "Meelis" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 277
22. Leo Kuusk Pärnu VK "Meelis" 09.06. Visa Hing F-2 276
23. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 272
24. Marko Kasuk Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 270
25. Andres Oss Vana-Võidu VK Vilj.SK 11.-12.08. Eesti MV 266
26. Jaan Ainvere Järvamaa AK 11.-12.08. Eesti MV 265
27. Ants Raag Sõmerpalu "Välk" 09.06. Visa Hing F-2 264
28. Eimar Kukk Pärnu VK "Meelis" 05.05. Pärnu avavõistlus 263
29. Vahur Pindma VK Tallinna "Kalev" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 262
30. Are Lember Pärnu VK "Meelis" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 257
31. Sander Putnik Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 254
32. Andres Ansip Järvakandi VK "Ilves" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 253
33. Kristo Kookla Vana-Võidu VK Vilj.SK 09.06. Visa Hing F-2 250
34. Ats Kurvet Pärnu VK "Meelis" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 247
35. Kaspar Minn Järvakandi VK "Ilves" 05.05. Pärnu avavõistlus 246
36. Freddy Lättekivi Pärnu VK "Meelis" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 244
37. Kristo Kraaner Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 241
38. Enno Mõts VK "Vibuvaim" 23.-24.06. Järvakandi Känd 237
39. Ülo Sinimets Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 235
40. Priit Kõrve VK "Sagittarius" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 225
41. Tõnis Väin VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 222
42. Erik Soekov Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 220
43. Uku Salupuu SK "Sagittarius" 11.-12.08. Eesti MV 218
44. Ants-Martti Helinurm Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 213
45. Ragnar Raag Sõmerpalu "Välk" 09.06. Visa Hing F-2 198
46. Valev Paukson Järvakandi VK "Ilves" 23.-24.06. Järvakandi Känd 187
47. Sven Elvelt VK Tallinna "Kalev" 11.-12.08. Eesti MV 180
48. Koit Rikson VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 127
49. Martin Vill Sõmerpalu "Välk" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 118
50. Madis Pajula Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 104
51. Mati Jõgiste Sõmerpalu "Välk" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 80
52. Alar Salupuu SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 59


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster