JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2007 a.

Mehed 30 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Taavi Ennemuist Järvakandi VK "Ilves" 22.-23.09. Ilves Cup 347
2. Siim Aaver Järvakandi VK "Ilves" 05.05. Pärnu avavõistlus 343
3. Raul Kivilo Järvakandi VK "Ilves" 22.07. LetkuFITA 343
4. Paul Järvsoo VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 343
5. Jaan Lott Tartu VK 06.10. Lumemängud 342
6. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK Vilj.SK 02.06. Eve Suitsu memoriaal 341
7. Taavo Allik Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 338
8. Priit Viher Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 336
9. Kalev Reinaste Järvamaa AK 06.10. Lumemängud 336
10. Hannes Annus Pärnu VK "Meelis" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 335
11. Aivo Agu Järvakandi VK "Ilves" 11.-12.08. Eesti MV 329
12. Jaanus Gross SK "Sagittarius" 11.-12.08. Eesti MV 328
13. Mart Muhel Pärnu VK "Meelis" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 328
14. Zigmontas Strepaitis SK "Sagittarius" 07.07. 5 riigi sõpruskohtumine 326
15. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 326
16. Mati Vaikjärv Pärnu VK "Meelis" 11.-12.08. Eesti MV 326
17. Artur Roosvalt Järvakandi VK "Ilves" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 326
18. Ants Raag Sõmerpalu "Välk" 09.06. Visa Hing F-2 322
19. Heiki Rein Pärnu VK "Meelis" 11.-12.08. Eesti MV 322
19. Ulvar Kuningas Järvamaa AK 11.-12.08. Eesti MV 322
21. Mati Tõusme Pärnu VK "Meelis" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 322
22. Jaanus Tamm VK Tallinna "Kalev" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 321
23. Eimar Kukk Pärnu VK "Meelis" 05.05. Pärnu avavõistlus 319
24. Kristo Kraaner Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 319
25. Leo Kuusk Pärnu VK "Meelis" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 317
26. Andres Oss Vana-Võidu VK Vilj.SK 07.07. 5 riigi sõpruskohtumine 315
27. Ats Kurvet Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 313
28. Are Lember Pärnu VK "Meelis" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 309
29. Margus Tui Vana-Võidu VK Vilj.SK 11.-12.08. Eesti MV 309
30. Marko Kasuk Vana-Võidu VK Vilj.SK 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 309
31. Vahur Pindma VK Tallinna "Kalev" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 308
32. Freddy Lättekivi Pärnu VK "Meelis" 07.07. 5 riigi sõpruskohtumine 307
33. Enno Mõts VK "Vibuvaim" 23.-24.06. Järvakandi Känd 306
34. Ragnar Raag Sõmerpalu "Välk" 09.06. Visa Hing F-2 305
35. Andres Ansip Järvakandi VK "Ilves" 01.-02.09. Järvakandi Open XXXVIII 305
36. Ülo Sinimets Vana-Võidu VK Vilj.SK 05.05. Pärnu avavõistlus 304
37. Kristo Kookla Vana-Võidu VK Vilj.SK 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 303
37. Kaspar Minn Järvakandi VK "Ilves" 23.-24.06. Järvakandi Känd 302
39. Sander Putnik Vana-Võidu VK Vilj.SK 07.07. 5 riigi sõpruskohtumine 298
40. Uku Salupuu SK "Sagittarius" 11.-12.08. Eesti MV 297
41. Tõnis Väin VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 297
42. Jaan Ainvere Järvamaa AK 11.-12.08. Eesti MV 285
43. Valev Paukson Järvakandi VK "Ilves" 22.04. Rapla mk MV 271
44. Ants-Martti Helinurm Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 268
45. Mikk Pärg Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 267
46. Erik Soekov Pärnu VK "Meelis" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 265
47. Tambet Väärtmaa Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 264
47. Urmet Udu Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 264
49. Priit Kõrve SK "Sagittarius" 08.-09.09. Vana-Võidu lahtised MV 256
50. Sven Elvelt VK Tallinna "Kalev" 11.-12.08. Eesti MV 253
51. Georg Landing Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 251
52. Mati Jõgiste Sõmerpalu "Välk" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 245
53. Madis Pajula Järvakandi VK "Ilves" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 238
54. Lauri Habakuk Pärnu VK "Meelis" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 229
55. Mihkel Tomson SK "Sagittarius" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 227
56. Hendrik Argus VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 220
57. Martin Vill Sõmerpalu "Välk" 02.06. Eve Suitsu memoriaal 215
58. Martin Klettenberg Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 215
59. Indrek Hurt VK Tallinna "Kalev" 14.07. Pärnumaa lahtised MV 213
60. Jan-Eric Kelner Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 204
61. Pearu-Jakob Ojamäe SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 201
62. Indrek Vahkrõõm SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 199
63. Erich Loob Pärnu VK "Meelis" 04.08. Eesti noorte MV 182
64. Koit Rikson VK Tallinna "Kalev" 18.-19.08. Kalevi lahtised MV 180
65. Jaan Veersoo SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 168
66. Mihkel Tuuling SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 167
67. Jens Põldme VK Tallinna "Kalev" 04.08. Eesti noorte MV 156
68. Taavi Siim Vana-Võidu VK Vilj.SK 02.06. Eve Suitsu memoriaal 150
69. Jaak Luht Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 124
70. Alar Salupuu SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 115
71. Margus Merila Vana-Võidu VK Vilj.SK 04.08. Eesti noorte MV 111
72. Daniel Helmdorf SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 100
73. Henn Tomson SK "Sagittarius" 04.08. Eesti noorte MV 37


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster