JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2005 a.

Mehed 90 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo JVK "Ilves" 20.-26.06. Maailma MV 304 s.
2. Taavi Ennemuist V-V VK Vilj.SK 06.-07.08. Balti MV 284 s.
3. Aivo Agu JVK "Ilves" 03.-04.09. Läti MV 278 s.
4. Eimar Kukk PVK "Meelis" 11.06. E.Suitsu memoriaal 269 s.
5. Kalev Reinaste JAK 01.10. Lumemängud 260 s.
6. Eerik Ennemuist V-V VK Vilj.SK 27.-28.08. Järvakandi Open 259 s.
7. Mati Vaikjärv PVK "Meelis" 23.-24.07. Eesti MV 256 s.
8. Priit Viher JVK "Ilves" 23.-24.07. Eesti MV 254 s.
9. Hannes Annus PVK "Meelis" 16.07. Pärnumaa MV 252 s.
10. Zigmontas Strepaitis Tallinna "Kalev" 23.-24.07. Eesti MV 251 s.
11. Artur Jakimenko JVK "Ilves" 23.-24.07. Eesti MV 249 s.
12. Enn Lank PVK "Meelis" 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 246 s.
13. Andres Ansip JVK "Ilves" 02.07. Visa hing F-2 245 s.
14. Siim Aaver JVK "Ilves" 06.-07.08. Balti MV 244 s.
15. Lauri Habakuk PVK "Meelis" 28.-29.05. Eesti KV 231 s.
16. Harri Köhler V-V VK Vilj.SK 23.-24.07. Eesti MV 222 s.
17. Mart Muhel PVK "Meelis" 10.-11.09. Vana-Võidu MV 221 s.
18. Artur Roosvalt JVK "Ilves" 18.-19.06. Suveõhtu FITA 214 s.
19. Erki Einroos V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 208 s.
20. Toomas Savi V-V VK Vilj.SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 205 s.
21. Ulvar Kuningas JAK 28.-29.05. Eesti KV 201 s.
21. Olev Haidak PVK "Meelis" 16.07. Pärnumaa MV 201 s.
23. Ants Raag Sõmerpalu SK 28.-29.05. Eesti KV 190 s.
24. Rene Rosin V-V VK Vilj.SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 188 s.
25. Jaanus Gross Tallinna "Kalev" 11.06. E.Suitsu memoriaal 182 s.
26. Leo Kuusk PVK "Meelis" 11.06. E.Suitsu memoriaal 174 s.
27. Madis Pajula JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 148 s.
28. Romet Köhler V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 145 s.
29. Mart Salumäe V-V VK Vilj.SK 11.06. E.Suitsu memoriaal 143 s.
30. Taavo Allik V-V VK Vilj.SK 27.-28.08. Järvakandi Open 118 s.
31. Jaan Ainvere JAK 23.-24.07. Eesti MV 114 s.
32. Margus Tui V-V VK Vilj.SK 27.-28.08. Järvakandi Open 83 s.
32. Siim Luhtoja JVK "Ilves" 24.-25.09. Ilves Cup 83 s.
34. Toomas Visnapuu Sõmerpalu SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 71 s.
35. Sander Putnik V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 65 s.
36. Andres Oss V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 60 s.
37. Kaspar Minn JVK "Ilves" 24.-25.09. Ilves Cup 47 s.
38. Vahur Ikonen V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 44 s.
39. Robin Cris Tammik JVK "Ilves" 24.-25.09. Ilves Cup 31 s.
40. Kaarel Soots V-V VK Vilj.SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 23 s.


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster