JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2005 a.

Mehed 70 m.

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo JVK "Ilves" 17.-18.09. Sügisõhtu FITA 323 s.
2. Taavi Ennemuist V-V VK Vilj.SK 06.-07.08. Balti MV 315 s.
3. Eerik Ennemuist V-V VK Vilj.SK 31.07. Julija FITA 311 s.
4. Mati Vaikjärv PVK "Meelis" 11.06. E.Suitsu memoriaal 309 s.
4. Priit Viher JVK "Ilves" 09.07. Eesti noorte MV 309 s.
6. Aivo Agu JVK "Ilves" 06.-07.08. Balti MV 308 s.
7. Siim Aaver JVK "Ilves" 06.-07.08. Balti MV 298 s.
8. Enn Lank PVK "Meelis" 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 287 s.
8. Kalev Reinaste JAK 01.10. Lumemängud 287 s.
10. Toomas Savi V-V VK Vilj.SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 283 s.
11. Zigmontas Strepaitis Tallinna "Kalev" 13.-14.08. Kalevi lahtised MV 278 s.
12. Lauri Habakuk PVK "Meelis" 11.06. E.Suitsu memoriaal 277 s.
12. Eimar Kukk PVK "Meelis" 23.-24.07. Eesti MV 277 s.
14. Mart Muhel PVK "Meelis" 10.-11.09. Vana-Võidu MV 276 s.
15. Hannes Annus PVK "Meelis" 16.07. Pärnumaa MV 274 s.
16. Andres Ansip JVK "Ilves" 02.07. Visa hing F-2 271 s.
17. Ulvar Kuningas JAK 28.-29.05. Eesti KV 261 s.
18. Rene Rosin V-V VK Vilj.SK 14.05. Eesti Noorte KV 255 s.
19. Olev Haidak PVK "Meelis" 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 251 s.
20. Harri Köhler V-V VK Vilj.SK 13.-14.08. Kalevi lahtised MV 248 s.
21. Artur Roosvalt JVK "Ilves" 18.-19.06. Suveõhtu FITA 247 s.
22. Ants Raag Sõmerpalu SK 16.07. Pärnumaa MV 245 s.
23. Leo Kuusk PVK "Meelis" 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 244 s.
23. Artur Jakimenko JVK "Ilves" 23.-24.07. Eesti MV 244 s.
25. Romet Köhler V-V VK Vilj.SK 27.-28.08. Järvakandi Open 233 s.
26. Erki Einroos V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 227 s.
27. Jaanus Gross Tallinna "Kalev" 13.-14.08. Kalevi lahtised MV 223 s.
28. Madis Pajula JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 207 s.
29. Andres Oss V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 202 s.
30. Taavo Allik V-V VK Vilj.SK 01.10. Lumemängud 173 s.
31. Mart Salumäe V-V VK Vilj.SK 11.06. E.Suitsu memoriaal 162 s.
32. Sander Putnik V-V VK Vilj.SK 10.-11.09. Vana-Võidu MV 161 s.
33. Marti Merirand JVK "Ilves" 10.-11.09. Vana-Võidu MV 153 s.
34. Margus Tui V-V VK Vilj.SK 01.10. Lumemängud 150 s.
35. Viktor Virki JVK "Ilves" 01.10. Lumemängud 146 s.
36. Tõnis Väin Tallinna "Kalev" 13.-14.08. Kalevi lahtised MV 140 s.
36. Siim Luhtoja JVK "Ilves" 24.-25.09. Ilves Cup 140 s.
38. Jaan Ainvere JAK 23.-24.07. Eesti MV 139 s.
39. Kaspar Minn JVK "Ilves" 27.-28.08. Järvakandi Open 138 s.
40. Toomas Visnapuu Sõmerpalu SK 14.05. Eesti Noorte KV 127 s.
41. Vahur Ikonen V-V VK Vilj.SK 09.07. Eesti noorte MV 125 s.
42. Hans-Joosep Tõhk V-V VK Vilj.SK 14.05. Eesti Noorte KV 83 s.
43. Robin Cris Tammik JVK "Ilves" 17.-18.09. Sügisõhtu FITA 65 s.
44. Kaarel Soots V-V VK Vilj.SK 30.04.-01.05. Pärnu avavõistlused 28 s.


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster