JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2003 a.

Naised 30 m.


Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Katrin Froš PVK "Meelis" 12.07. Pärnumaa MV 341 s.
2. Eve Kivilo JVK "Ilves" 04.10. "Lumemängud" 339 s.
3. Kristel Kuusik JVK "Ilves" 07.-08.07. Suveõhtu FITA 336 s.
4. Eva Lank PVK "Meelis" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 331 s.
5. Tuuli Muromägi JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 327 s.
6. Keili Tutt JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 325 s.
7. Reet Trei TVK "Sagitta" 02.-03.08. Eesti MV 317 s.
8. Siret Luik JVK "Ilves" 04.10. "Lumemängud" 315 s.
9. Bessi Kasak JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 312 s.
10. Piret Marmor JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 311 s.
11. Anneli Preimann JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 309 s.
12. Evelyn Rang TVK "Sagitta" 29.-30.08. Järvakandi GP 306 s.
13. Marianne Medar JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 301 s.
14. Tuuli Kurisoo JVK "Ilves" 26.07. Eesti n.MV 300 s.
15. Merike Treial PVK "Meelis" 15.-16.08. Kalevi MV 297 s.
16. Triinu Selter JVK "Ilves" 24.-25.05. Eesti KV 295 s.
18. Maiu Mardu JVK "Ilves" 09.-10.08. Saaremaa lahtised 292 s.
19. Liis Varik SK Viljandi 10.05. Rapla mk. MV 290 s.
20. Maarja Tinn TVK "Sagitta" 15.-16.08. Kalevi MV 289 s.
21. Ave-Ly Hints PVK "Meelis" 15.-16.08. Kalevi MV 285 s.
22. Iris Reinula SK Viljandi 26.07. Eesti n.MV 284 s.
23. Piret Luik JVK "Ilves" 04.10. "Lumemängud" 281 s.
24. Gaisa Raig PVK "Meelis" 01.05. Pärnu avavõistl. 278 s.
25. Mari Laidemäe JVK "Ilves" 04.10. "Lumemängud" 278 s.
26. Kadri Savi SK Viljandi 10.05. Rapla mk. MV 270 s.
27. Reena Pärnat PVK "Meelis" 15.-16.08. Kalevi MV 269 s.
28. Kristel Alliksaar JVK "Ilves" 26.07. Eesti n.MV 263 s.
29. Eike Lank PVK "Meelis" 12.07. Pärnumaa MV 255 s.
30. Aet Roosimägi SK Viljandi 10.05. Rapla mk. MV 242 s.
31. Mari Raid SK Viljandi 10.05. Rapla mk. MV 225 s.
32. Helena Ilmjärv SK Viljandi 26.07. Eesti n.MV 225 s.
33. Ingrid Kirs JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 220 s.
34. Inga Särg SK Viljandi 26.07. Eesti n.MV 212 s.
35. Keity Saaron JVK "Ilves" 01.05. Pärnu avavõistl. 195 s.
36. Liisa Saare SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistl. 187 s.
37. Assol Saar SK Viljandi 10.05. Rapla mk. MV 181 s.
38. Anna Šerstjuk JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 177 s.
39. Sandra Luht JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 177 s.
40. Kaysa Luht JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 169 s.
41. Merily Vapper JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 107 s.
42. Reelika Luht JVK "Ilves" 26.07. Eesti n.MV 96 s.


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster