JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2003 a.

Plokkvibu
 

FITA-1
  

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Enno Mõts JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 1309 s.
2. Margus Mardu JVK "Ilves" 12.07. Pärnumaa MV 1281 s.
3. Priit Sohkin JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 1265 s.
4. Aleksander Kiskonen VK Vana-Võidu 12.07. Pärnumaa MV 1222 s.
5. Leino Vint JAK 02.-03.08. Eesti MV 1203 s.
6. Martin Herem JVK "Ilves" 10.05. Rapla mk. MV 1189 s.
7. Guido Kitsingi JAK 04.10. "Lumemängud" 1169 s.
 
90 m
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Enno Mõts JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 305 s.
2. Margus Mardu JVK "Ilves" 12.07. Pärnumaa MV 298 s.
3. Martin Herem JVK "Ilves" 10.05. Rapla mk. MV 276 s.
4. Priit Sohkin JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 275 s.
5. Aleksander Kiskonen VK Vana-Võidu 12.07. Pärnumaa MV 269 s.
6. Guido Kitsingi JAK 04.10. "Lumemängud" 264 s.
7. Leino Vint JAK 02.-03.08. Eesti MV 260 s.
 
70 m
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Enno Mõts JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 333 s.
2. Priit Sohkin JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 325 s.
3. Margus Mardu JVK "Ilves" 12.07. Pärnumaa MV 321 s.
4. Aleksander Kiskonen VK Vana-Võidu 31.05. E.Suitsu memor. 319 s.
5. Leino Vint JAK 02.-03.08. Eesti MV 303 s.
6. Guido Kitsingi JAK 04.10. "Lumemängud" 302 s.
7. Martin Herem JVK "Ilves" 10.05. Rapla mk. MV 298 s.
 
50 m
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Enno Mõts JVK "Ilves" 15.- 16.08. Kalevi MV 334 s.
2. Priit Sohkin JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 322 s.
3. Margus Mardu JVK "Ilves" 09.-10.08. Saaremaa lahtised 319 s.
4. Martin Herem JVK "Ilves" 24.- 25.05. Eesti KV 307 s.
5. Leino Vint JAK 02.-03.08. Eesti MV 305 s.
6. Aleksander Kiskonen VK Vana-Võidu 12.07. Pärnumaa MV 297 s.
7. Guido Kitsingi JAK 04.10. "Lumemängud" 283 s.
 
30 m
 
Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Enno Mõts JVK "Ilves" 15.- 16.08. Kalevi MV 350 s.
2. Margus Mardu JVK "Ilves" 12.07. Pärnumaa MV 349 s.
3. Priit Sohkin JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 343 s.
4. Aleksander Kiskonen VK Vana-Võidu 12.07. Pärnumaa MV 342 s.
5. Martin Herem JVK "Ilves" 24.- 25.05. Eesti KV 341 s.
6. Leino Vint JAK 02.-03.08. Eesti MV 335 s.
7. Guido Kitsingi JAK 04.10. "Lumemängud" 320 s.


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster