JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2003 a.

Mehed 30 m.
 

Jrk. Nimi Klubi Kuupäev Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 344 s.
2. Guido Kitsingi JAK 15.-16.08. Kalevi MV 339 s.
3. Igor Mägi JVK "Ilves" 19.04. Kevade FITA 338 s.
4. Raul Kivirand JVK "Ilves" 24.-25.05. Eesti KV 335 s.
5. Tarmo Selter JVK "Ilves" 15.-16.08. Kalevi MV 335 s.
6. Taavi Ennemuist SK Viljandi 26.07. Eesti n.MV 334 s.
7. Aivo Agu JVK "Ilves" 02.-03.08. Eesti MV 333 s.
8. Eimar Kukk PVK "Meelis" 02.-03.08. Eesti MV 332 s.
9. Toomas Kivilo JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 332 s.
10. Andres Ansip JVK "Ilves" 02.-03.08. Eesti MV 331 s.
11. Hannes Annus PVK "Meelis" 15.-16.08. Kalevi MV 327 s.
12. Kalev Reinaste JAK 04.10. "Lumemängud" 326 s.
13. Artur Jakimenko JVK "Ilves" 24.-25.05. Eesti KV 323 s.
14. Tarmo Häng SK Kärla 02.-03.08. Eesti MV 321 s.
15. Aleksander Zagnoiko JVK "Ilves" 02.-03.08. Eesti MV 320 s.
16. Sander Luhtoja JVK "Ilves" 07.-08.07. Suveõhtu FITA 318 s.
17. Mait Mardu JVK "Ilves" 12.07. Pärnumaa MV 318 s.
18. Viktor Koppel PVK "Meelis" 26.07. Eesti n.MV 316 s.
19. Toomas Savi SK Viljandi 04.10. "Lumemängud" 316 s.
20. Are Lember VK Vana-Võidu 01.05. Pärnu avavõistlus 315 s.
21. Leo Kuusk PVK "Meelis" 04.10. "Lumemängud" 315 s.
22. Erki Einroos SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 314 s.
23. Harri Köhler VK Vana-Võidu 10.05. Rapla mk MV 311 s.
24. Siim Aaver JVK "Ilves" 28.06. "Visa hing F-2" 309 s.
25. Viktor Virki JVK "Ilves" 07.-08.07. Suveõhtu FITA 309 s.
26. Ants Raag Võru ??? 02.-03.08. Eesti MV 309 s.
27. Eerik Ennemuist SK Viljandi 04.10. "Lumemängud" 308 s.
28. Mart Treial PVK "Meelis" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 306 s.
29. Valerik Ignatovitš SK Kärla 24.-25.05. Eesti KV 305 s.
30. Lauri Habakuk PVK "Meelis" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 305 s.
31. Siim Lindmaa JVK "Ilves" 09.-20.08. Saaremaa lahtised 304 s.
32. Janno Kink PVK "Meelis" 10.05. Rapla mk MV 301 s.
33. Priit Viher JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 301 s.
34. Ulvar Kuningas JAK 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 301 s.
35. Juhan Lasn PVK "Meelis" 01.05. Pärnu avavõistlus 297 s.
36. Romet Köhler SK Viljandi 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 292 s.
37. Andres Luhtoja JVK "Ilves" 28.06. "Visa hing F-2" 291 s.
38. Siim Luhtoja JVK "Ilves" 15.-16.08. Kalevi MV 291 s.
39. Ahto Viilop JVK "Ilves" 10.05. Rapla mk MV 290 s.
40. Riho Tõnisalu VK Vana-Võidu 02.-03.08. Eesti MV 290 s.
41. Ats Kurvet PVK "Meelis" 12.07. Pärnumaa MV 285 s.
42. Viktor Beresnev JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 285 s.
43. Heiki Salm JVK "Ilves" 10.05. Rapla mk MV 278 s.
43. Rene Rosin SK Viljandi 10.05. Rapla mk MV 278 s.
45. Vahur Ikonen SK Viljandi 12.07. Pärnumaa MV 271 s.
46. Artur Roosvalt JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 271 s.
47. Stanislav Uus SK Kärla 24.-25.05. Eesti KV 265 s.
48. Rauno Roht JVK "Ilves" 09.-10.09. Sügisõhtu FITA 263 s.
49. Margus Muru PVK "Meelis" 26.07. Eesti n.MV 259 s.
50. Priit Oper SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 257 s.
51. Kalev Laasma JVK "Ilves" 19.04. Kevade FITA 256 s.
52. Joosep Reinula SK Viljandi 26.07. Eesti n.MV 246 s.
53. Jevgeni Šerstjuk JVK "Ilves" 26.07. Eesti n.MV 244 s.
54. Vladimir Ignatovitš SK Kärla 24.-25.05. Eesti KV 232 s.
55. Tanel Mugur SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 212 s.
55. Kristjan Kaasik SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 212 s.
57. Mikk Lend Viljandi ??? 01.05. Pärnu avavõistlus 195 s.
58. Rait Rõõm PVK "Meelis" 26.07. Eesti n.MV 192 s.
59. Kristo Luik SK Viljandi 10.05. Rapla mk MV 183 s.
60. Aso Licht JVK "Ilves" 28.06. "Visa hing F-2" 183 s.
61. Mart Salumäe SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 180 s.
62. Artjom Jevstafjev JVK "Ilves" 19.04. Kevade FITA 175 s.
63. Janar Janov SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 164 s.
64. Mallor Toivonen JVK "Ilves" 26.07. Eesti n.MV 143 s.
65. Hans-Joosep Tõhk SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 138 s.
66. Sten Luhtoja JVK "Ilves" 28.06. "Visa hing F-2" 121 s.
67. Simo Lindmaa JVK "Ilves" 01.05. Pärnu avavõistlus 99 s.
68. Sander Putnik SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 93 s.
69. Andreas Ilmjärv SK Viljandi 12.07. Pärnumaa MV 70 s.
70. Maario Merirand JVK "Ilves" 29.-30.08. Järvakandi GP 35 s.
71. Joosep Tõnisalu SK Viljandi 01.05. Pärnu avavõistlus 11 s.


Copyright (c) 2001-2024 AC Ilves
Webmaster