JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2000 a.
 

Mehed 50 m.

Jrk. Nimi Klubi Võistlus Tulemus
1. Are Lember Viljandi SK Kalevi Päevad 324
2. Raul Kivilo Jrk. "Ilves" Kalevi Päevad 323
3. Guido Kitsingi JAK Eesti meistrivõistlused 319
4. Hannes Annus Pärnu "Meelis" Eesti Karikavõistlused 312
5. Rainer Aru Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 306
6. Toomas Kivilo Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 304
8. Aivo Agu Jrk. "Ilves" Järvakandi Grand Prix XXXI 301
9. Tarmo Häng SK "Kärla" Eesti meistrivõistlused 297
10. Aleksander Zagnoiko Jrk. "Ilves" Pärnu meistrivõistlused 286
11. Eimar Kukk Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 282
12. Ahto Viilop Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 279
13. Enn Lank Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 279
14. Taavi Ennemuist Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 275
15. Marko Kasuk Viljandi SK Eesti Karikavõistlused 273
16. Magnus Pärk Pärnu "Meelis" Kalevi Päevad 268
17. Leo Mürk Pärnu "Meelis" Kalevi Päevad 267
18. Viktor Beresnev Jrk. "Ilves" Eesti Karikavõistlused 266
19. Argo Linnamäe Pärnu "Meelis" Pärnu avavõistlused 263
20. Ulvar Kuningas JAK Eesti meistrivõistlused 261
21. Mikk Lend Viljandi SK Türi meistrivõistlused 259
22. Aivar Juhari Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 250
23. Andrus Muru Pärnu "Meelis" Eve Suitsu II Memoriaal 2000 249
24. Erki Lember Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 248
25. Valerik Ignatovitš SK "Kärla" Eesti meistrivõistlused 248
26. Kaido Pärnoja Viljandi SK Kalevi Päevad 247
27. Tarmo Tuule Tln. Sagitta Eesti meistrivõistlused 243
28. Tanel Kaasik Tln. Sagitta Eesti meistrivõistlused 239
29. Jaanus Hansmidt Viljandi SK Eesti Karikavõistlused 235
30. Aivo Stern Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 232
31. Viktor Virki Jrk. "Ilves" Järvakandi Grand Prix XXXI 218
32. Igor Mägi Jrk. "Ilves" Saaremaa meistrivõistlused 213
33. Jüri Beresnev Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 213
34. Kent Plaks Viljandi SK Pärnu avavõistlused 202
35. Andres Luhtoja Jrk. "Ilves" Türi meistrivõistlused 201
36. Toomas Hunt Viljandi SK Pärnu avavõistlused 199
37. Taavi Juursalu Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 195
38. Andres Ansip Jrk. "Ilves" Järvakandi Lumemängud 158
39. Andreas Leimann Tln. Sagitta Pärnu avavõistlused 153
40. Stanislav Uus SK "Kärla" Eesti Karikavõistlused 147
41. Priit Pikma Pärnu "Meelis" Pärnu meistrivõistlused 121


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster