JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Edetabel 2000 a.
 

Mehed 30 m.

Jrk. Nimi Klubi Võistlus Tulemus
1. Raul Kivilo Jrk. "Ilves" Pärnu meistrivõistlused 348
2. Guido Kitsingi JAK Eesti meistrivõistlused 344
3. Hannes Annus Pärnu "Meelis" Eve Suitsu II Memoriaal 2000 341
4. Are Lember Viljandi SK Kalevi Päevad 341
5. Rainer Aru Pärnu "Meelis" Kalevi Päevad 340
6. Aivo Agu Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 339
8. Toomas Kivilo Jrk. "Ilves" Eve Suitsu II Memoriaal 2000 338
9. Enn Lank Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 335
10. Ahto Viilop Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 328
11. Aleksander Zagnoiko Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 324
12. Tarmo Häng SK "Kärla" Eesti meistrivõistlused 324
13. Argo Linnamäe Pärnu "Meelis" Eesti Karikavõistlused 322
14. Marko Kasuk Viljandi SK Eesti Karikavõistlused 321
15. Eimar Kukk Pärnu "Meelis" Saaremaa meistrivõistlused 319
16. Ulvar Kuningas JAK Eesti Karikavõistlused 318
17. Magnus Pärk Pärnu "Meelis" Kalevi Päevad 318
18. Tanel Kaasik Tln. "Sagitta" Eesti meistrivõistlused 316
19. Leo Mürk Pärnu "Meelis" Eesti meistrivõistlused 315
20. Erki Lember Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 315
21. Mikk Lend Viljandi SK Türi meistrivõistlused 310
22. Tarmo Tuule Tln. "Sagitta" Eesti meistrivõistlused 308
23. Viktor Virki Jrk. "Ilves" Kalevi Päevad 307
24. Andrus Muru Pärnu "Meelis" Eve Suitsu II Memoriaal 2000 305
25. Aivar Juhari Pärnu "Meelis" Rapla MK meistrivõistlused 304
26. Kaido Pärnoja Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 304
27. Viktor Beresnev Jrk. "Ilves" Türi meistrivõistlused 301
28. Taavi Ennemuist Viljandi SK Eesti meistrivõistlused 298
29. Jüri Beresnev Jrk. "Ilves" Kalevi Päevad 295
30. Valerik Ignatovitš SK "Kärla" Eesti Karikavõistlused 294
31. Igor Mägi Jrk. "Ilves" Saaremaa meistrivõistlused 293
32. Kent Plaks Viljandi SK Pärnu avavõistlused 291
33. Jaanus Hansmidt Viljandi SK Eesti Karikavõistlused 272
34. Stanislav Uus SK "Kärla" Eesti Karikavõistlused 271
35. Jaanus Jürgenstein Pärnu "Meelis" Eesti noorte meistrivõistlused 269
36. Andres Luhtoja Jrk. "Ilves" Türi meistrivõistlused 264
37. Aivo Stern Viljandi SK Saaremaa meistrivõistlused 263
38. Taavi Juursalu Pärnu "Meelis" Saaremaa meistrivõistlused 263
39. Toomas Hunt Viljandi SK Pärnu avavõistlused 254
40. Andres Ansip Jrk. "Ilves" Eesti meistrivõistlused 213
41. Priit Pikma Pärnu "Meelis" Pärnu meistrivõistlused 200
42. Mart Salumäe Viljandi SK Eesti noorte meistrivõistlused 138
43. Johannes Tahk Pärnu "Meelis" Saaremaa meistrivõistlused 108
44. Siim Viilup Viljandi SK Eesti noorte meistrivõistlused 86


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster