Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Ilveslased võistlesid Soomes  (Nädaline)

Vaasa vibuklubi Diana 57 tähistas oma 50. aastapäeva esindusliku võistlusega, kus tegid kaasa ka vibuklubi Ilves laskurid. Kohe võib öelda, et pikk tee läbi Soomemaa läks täie ette, sest meie sportlaste tulemused olid rõõmustavad.

Enam tähelepanu vääris plokkvibu laskja Maarika Jäätma tulemus 1304 silma, mis on uus Eesti rekord. Esimese Eesti naisena ületas ta unelmatepiiri 1300 silma, mis on ühtlasi ka Leipzigi MMi A-norm. Nii sai Maarikal mitu asja korraga tehtud. Siiski ei võitnud Maarika võistlust, vaid pidi soomlanna Erja Järvenpää isikliku rekordi 1312 silma järel leppima teise kohaga.

Meeste sportvibude klassis näitas tõusvat vormi Raul Kivilo. Ta lasi harjutuses FITA-1 1246 silma ja sai teise koha võitja Tero Lindroosi 1251 silma järel. Rahul võib olla ka FITA teises ringis 1175 silmaga hooaja isikliku margi teinud Priit Viheriga.

Naiste klassis võitis kindla ülekaaluga mõlemad ringid Eve Kivilo – I ring 1267 silma ja II ring 1255 silma. Kaasa võistlesid ka kaks MMile sõitvat Järvakandi neiut ja nad näitasid jätkuvalt paranevat vormi. Anneli Preimann lasi esimeses ringis 1240 silma ja teises 1230 silma – kokkuvõttes teine koht. Kolmas oli mitmel distantsil isiklikku rekordit parandanud Siret Luik, kes lasi esimeses ringis 1227 silma ja teises ringis 1238 silma. Selleks aga, et MMil läbi lüüa, tuleb tulemusi mõnekümne silmaga parandada. Tahaks loota, et nii see ka läheb.

Meie neiud Tuuli Kurisoo ja Piret Luik võistlesid juunioride klassis ja nemadki parandasid hooaja tulemusi oluliselt. Märkimist väärivad teises ringis Pireti lastud 1136 silma ja Tuuli 1133 silma. Kahe ringi kokkuvõttes kuulus võitjakarikas siiski Tuulile ja Piret sai teise koha.

Tahan avaldada tunnustust kõigile sportlastele, kes rahvusvahelises konkurentsis suutsid näidata ennast parimast küljest, sest lastud tulemused on heast klassist.