Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Priit Viher Ilves Cupil teine  (Nädaline)

Tänavu osales Ilves Cupi eelringides kokku 90 paremat Baltimaade vibulaskjat. Nendest 18 paremat pääses finaalvõistlusele Järvakandis. Finaalis võisteldi harjutuses 2x18 meetrit 60 noolt. Osalenud 13 sportlast võistlesid olenemata soost või vanusest kõik ühes võistlusklassis. Viis sportlast jäid kahjuks eemale haigestumise tõttu, sealhulgas ka Ilvese klubi esilaskur Raul Kivilo.

Õnneks päästis klubi au ja saavutas tubli teise koha alles juunioride klassis võistlev Priit Viher. Võitis kogenud Leedu vibulaskur Tomas Kucinskas tulemusega 284 + 278 = 562 silma. Priidu tulemus oli 280 + 274 = 554. Seega kaotus vaid kaheksa silma, mis on noore laskuri kohta tubli tulemus.

Kolmanda koha saavutas Zane Berzina Lätist, kes lasi 276 + 271 = 547 silma. Ilvese klubi laskuritest mahtusid kümne parema hulka veel Aivo Agu 4., Eve Kivilo 6. ja Siret Luik 8. kohaga.

Eraldi tahaks kiita Ilvese kohtunike head tööd võistluse korraldamisel.

Ilvese laskurite järgmine jõuproov on 18. veebruaril Riias, kus on Baltimaade noorte meistrivõistlused.