Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Eesti noorte meistrivõistlused Järvakandis  (Nädaline)

2003.a Eesti meistreid selgitama kogunes Järvakanti 67 laskurit. Võistlus kujunes kaasakiskuvaks ning võistluste kaalu tõstis see, et oli viimane võimalus täita noorte EMi normi.

Juunioride noormeeste võitja Eimar Kukk Pärnu Meelisest saigi normiga hakkama ja täna teame , et lisaks Eimar Kukele võistlevad Kreekas Thessalonikis Ilvese noored Anneli Preimann, Siret Luik ja Tarmo Selter. Noormeeste juunioride hõbe läks Viljandisse Taavi Ennemuistile ja meile jäi pronksmedal, mille võitis Tarmo Selter 1103 silmaga. Kuna tegu on sportlase isikliku rekordiga, siis pole põhjust nurisemiseks, tõsi lootsime teistvärvi medalit. Neiud juuniorid jagasid medalid järgmiselt: esimene Keili Tutt, teine Siret Luik ja kolmas Tuuli Muromägi, kõik Järvakandi Ilvesest.

Kadettide neidude klassis üllatas Anneli Preimann mitte esikohaga vaid isikliku rekordi parandamisega rohkem kui saja silmaga. Teine koht läks Viljandisse Iris Reinulale ja kolmas koht Pärnu Gaisa Raigile. Noormeeste kadettide klassis ei ole Ilveslased enam ammu kaotanud. Nüüd see juhtus ja Eesti meistriks tuli viljandlane Toomas Savi. Meie klubi liider selles klassis Siim Lindmaa kaotas suurelt ja tuli hõbedale, ka pronks jäi Järvakanti nimelt Priit Viherile.

Noorte tütarlaste klassis oli meil väljas kõige rohkem laskureid ja siit ka edukas esinemine. Võitja Bessi Kasak oli teistest tublisti parem, võites teiseks tulnud pärnulannat Avely Hintsi 70 silmaga. Kolmas oli tagasihoidlikult alustanud, kuid tugeva lõpu teinud Ilvese noor Tuuli Kurisoo. Noorte poiste klassis oli varasemate tulemuste põhjal loota samuti medalit, kuid sport on sport ja meie klubi pidi leppima Siim Aaveri neljanda kohaga. Eesti meistriks tuli Eerik Ennemuist Viljandist.

Tidettide tüdrukute seas polnud keegi võimeline takistama viljandlanna Liis Variku võitu, teine Reena Pärnat Pärnust ja meie Anna Šerstjuk kolmas.Tidettide poiste klassis oli meil jällegi põhjust rõõmu tunda Mait Mardu edusammude üle.Tema võitis esikoha , teine Romet Köhler Viljandist ja kolmas Vardan Akopjan Järvakandist.

Kokkuvõttes võistlused õnnestusid. Ilvese noored võitsid 12 medalit, nendest 4 kuldset, Mitte kõik ei läinud plaanipäraselt, aga rõõmustama paneb isiklike rekordite sadu Ilveslaste poolt ja seda aasta tippvõistlusel.

Järgmisel nädalavahetusel on juba põhjust pöialt hoida Ilvese raskekahuritele. Nimelt jagatakse 2003 aasta Eesti täiskasvanute medalid nii olümpiavibudel kui plokkvibudel seekord Pärnus 2.- 3. augustil.